معرفی محصولات دبیر کار و فناوری ایران عرضه

محصولات تخصصی دبیر کار و فناوری

دبیر کار و فناوری یکی از مشاغل آزمون دبیری و هنرآموز آموزش و پرورش می باشد. محصول تهیه شده توسط تیم ایران عرضه برای حیطه تخصصی دبیر کار و فناوری آموزش و پرورش به این حالت است که تمامی سوالات حیطه تخصصی به همراه پاسخ تشریحی در یک محصول تهیه و تالیف شده است.

محصول شب آزمون دبیر کار و فناوری (شبیه ساز آزمون)

تیم ایران عرضه جهت آمادگی بیشتر داوطلبان آزمون دبیری و هنرآموز آموزش و پرورش، بسته شب آزمون دبیر کار و فناوری را تهیه و تالیف کرده است. این محصول هر سه حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی را شامل می شود همچنین این محصول بر اساس تعداد سوالات اعلام شده دفترچه آماده شده است که توسط داوطلبان می تواند به عنوان شبیه ساز آزمون مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات عمومی و اختصاصی دبیر کار و فناوری

برای حیطه عمومی و اختصاصی دبیر کار و فناوری آموزش و پرورش تمامی سوالات دو حیطه، در دو محصول گلچین و پکیج جامع به همراه پاسخ تشریحی تهیه و تالیف شده است. لازم به ذکر است تعداد سوالات محصول پکیج جامع نسبت به گلچین بیشتر می باشد.

محصولات عمومی دبیر کار و فناوری

در صورتی که صرفا نیاز به سوالات حیطه عمومی دبیر کار و فناوری داشته باشید، ایران عرضه برای این حیطه دو محصول گلچین و پکیج جامع موجود دارد که تمامی سوالات همراه با پاسخ تشریحی هستند.

اگر صرفا نیازمند یک درس از حیطه عمومی باشید، هر درس به صورت محصول مجزا قابلیت خرید دارد.

محصولات اختصاصی دبیر کار و فناوری

در صورتی که صرفا نیاز به سوالات حیطه اختصاصی دبیر کار و فناوری داشته باشید، ایران عرضه برای این حیطه دو محصول گلچین و پکیج جامع موجود دارد که تمامی سوالات به همراه پاسخ تشریحی می باشد.

اگر صرفا نیازمند یک درس از حیطه اختصاصی باشید، هر درس به صورت محصول مجزا قابلیت خرید دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا