تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی وزارت بهداشت با پاسخنامه

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد اصل سوالات : 388 سوال
تعداد سوالات طراحی شده : 2553 سوال پاسخنامه : بخشی دارای پاسخنامه تستی و تشریحی
منبع سوالات : اصل سوالات و سوالات طراحی شده کد محصول : ES408
محتوای فایل : zip حجم فایل : 9.30Mb
سوالات عمومی این بسته: دانش کامپیوتر، زبان و ادبیات فارسی، احکام و معارف اسلامی، زبان انگلیسی، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی، ریاضی و آمار، هوش و استعداد تحصیلی
این نمونه سوالات به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آزمون های استخدامی وزارت بهداشت نموده است، که این مجموعه شامل اصل دفترچه سوالات عمومی ادوار گذشته و نیز بیش از چند صد نمونه سوال استخدامی میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در آزمون های استخدامی وزارت بهداشت بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

1- تعداد 388 اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی (آموزش و پرورش، بانک ها و ...) در سالهای 93 الی 99 با پاسخنامه تشریحی به صورت زیر:

- 65 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL

- 50 سوال ریاضی و آمار مقدماتی

- 60 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش

- 55 سوال معارف اسلامی

- 55 سوال زبان انگلیسی عمومی

- 58 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی

- 45 سوال هوش و توانمندی های عمومی

 

2- تعداد 2553 نمونه سوالات طراحی شده دروس عمومی وزارت بهداشت کشور پاسخنامه تستی شامل: (بسیار مهم و مفید) 

- 380 سوال تستی اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی

- 390 سوال تستی معارف اسلامی

- 360 سوال تستی ریاضی و آمار

- 385 سوال تستی زبان و ادبیات فارسی

- 300 سوال تستی زبان انگلیسی

- 406 سوال تستی هوش و استعداد تحصیلی

- 332 سوال تستی دانش کامپیوتر

نکات

– تمامی‌ موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

آخرین اخبار استخدامی 1401

آگهی 9 شهریور 1401

دانشگاه های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهيد بهشتی تهران، زابل، سمنان، ايرانشهر، اراک، علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، اروميه، بجنورد، بيرجند، البرز و سازمان انتقال خون و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود ؛ افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومي و تخصصي (و حسب مورد مصاحبه استخدامي) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.

مهلت ثبت نام تا 15 شهریور 1401 می باشد.

 

کاربر گرامی جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط و نحوه ثبت نام، میتوانید به پیج اخبار وزارت بهداشت از طریق لینک زیر مراجعه نمایید:

اخبار استخدامی وزارت بهداشت