دانلود رایگان سوالات استخدامی نیروی خدماتی آموزش و پرورش با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی نیروی خدماتی آموزش و پرورش با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
اصل سوالات استخدامی
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد سوالات ادوار گذشته
560 سوال
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES393
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدامی نیروی خدماتی آموزش و پرورش نموده است، این مجموعه شامل 560 اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

1- تعداد 560 اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی (آموزش و پرورش، بانک ها و ...) بخشی با پاسخنامه تشریحی به صورت زیر:

  • 80 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL
  • 80 سوال ریاضی و آمار مقدماتی
  • 80 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش
  • 80  سوال معارف اسلامی
  • 80 سوال زبان انگلیسی عمومی
  • 80 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
  • 80 سوال هوش و توانمندی های عمومی
معرفی شغل نیروی خدماتی

نیروی خدماتی یا سرایدار عنصری است که همواره در مدرسه حضور دارد و اهمیت این حضور تا جایی است که در معدود روزهایی از سال هم که به خاطر سفر یا هر دلیل دیگری، قصد ترک مدرسه را می کند، باید با هماهنگی حراست آموزش و پرورش، فردی را به جایگزینی خود قرار دهد. نگهبانی و نگهداری از ساختمان، تأسیسات و وسایل و لوازم مدرسه به عهده اوست و مسئولیتش حتی حول و حوش مدرسه را نیز در برمی گیرد. ما در این گزارش به خوبی وظایف سرایدار و خدمتگزار را شرح داده ایم.

شغل سرایداری آموزش و پرورش دربرگیرنده پستهای سازمانی است که متصدیان آنها ضمن سکونت دایم در محل عهده دار انجام اموری از قبیل حفاظت مدرسه ، تأسیسات و لوازم و وسایل از لحاظ سرقت، خرابی و آسیب در ساعات غیراداری بوده و در ساعات اداری به خدمات رسانی داخلی، نگهبانی، خدمتگزاری، باغبانی و یا نظایر آن اشتغال دارد.

اخبار استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش
به گزارش خبرنگار مهر، نقی سیاهکالی مرادی، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین، بعد از ظهر یکشنبه در در جمع مدیران مدارس شهرستان البرز اظهار کرد: مقام معظم رهبری از معلمین با عنوان سربازان گمنام نظام اسلامی و معماران آینده کشور یاد کرد و ضمن تجلیل از معلمین عزیز چند توصیه نیز داشت که باید این توصیه‌ها را نصب العین خود قرار دهیم.
وی بیان کرد: امسال در سطح کشور حدود یازده هزار نیروی خدماتی سرایدار خدمتگزار جذب خواهد شد که کمک بزرگی به مدیران مدارس خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آخرین اخبار استخدام نیروی خدمات (سرایدار)، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار استخدامی مراجعه نمایید:

۴ دیدگاه
کاربر منصور ۲۳ فروردین ۱۴۰۳

سلام.مشخص نیست کی ثبت نام دارد

پاسخ
کارشناس ایران‌عرضه کارشناس ایران‌عرضه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

سلام
در حال حاضر زمان قطعی این آزمون مشخص نیست ولی طی اخبار منتشر شده این آزمون به زودی برگزار خواهد شد

پاسخ
مشاهده همه دیدگاه‌ها