تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

آخرین اخبار استخدام بانک ها ۱۴۰۲

جدیدترین اخبار استخدامی بانک های کشور در سال ۱۴۰۲


برگزاری آزمون استخدامی بانک ملی در ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

آزمون استخدامی بانک ملی در روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار کردید و نتایج آزمون کتبی در کمتر از دو ماه منتشر خواهد شد.

دانلود رایگان سوالات استخدامی بانک ملی ۱۴۰۲


انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱ (۲۲ اسفند ۱۴۰۱)

بانک ملی ایران برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل شماره ۲۴۵۱۰ مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی، از محل مجوز شماره ۲۸۸۹۱ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ سازمان اداری و استخدامی کشور، تعداد ۱۷۳۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی، مصاحبه استخدامی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام مینماید:

گاهشمار ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران:

مهلت ثبت نام: تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
دریافت کارت آزمون: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
زمان برگزاری آزمون: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آزمون استخدامی بانک ملی ایران، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار استخدامی این بانک مراجعه نمایید:

آگهی دعوت به همکاری بانک ایران زمین (۱۳ اسفند ۱۴۰۱)

با استعانت از خداوند متعال بانک ایران زمین در نظر دارد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز برای عنوان شغلی مربوطه، براساس ضوابط و مقررات و آئین نامه استخدامی بانک از بین متقضیان واجد شرایط ذیل پس از کسب موفقیت در مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی با انعقاد قرارداد کار معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی استخدام نماید.
مهلت ثبت نام تا ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ می باشد.

کاربر گرامی در نظر داشته باشید نوشته زیر تنها بخشی از شرایط استخدامی بانک ایران زمین میباشد. شما میتوانید جهت کسب آگاهی بیشتر، از طریق لینک زیر نسبت به دانلود دفترچه راهنمای استخدامی این بانک اقدام نمایید:

گاه شمار آزمون استخدامی بانک ایران زمین:

مهلت ثبت نام: تا ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

شرایط عمومی آزمون استخدامی بانک ایران زمین:

۱- تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
۲- تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی کشور
۳- عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت از حقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
۴- عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان
۶- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم
توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تبصره ۱ : برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در مراحل سنجش، تائید پزشک معتمد بانک در مورد توانائی انجام کار الزامی است.
۷- تندرستی و توانائی کامل جسمی، روحی و اخلاقی جهت انجام فعالیت های شغلی بانکی (به تائید پزشک معتمد)
۸ نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضائی ذیصلاح
۹- حداقل معدل کل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱۵ تمام می باشد.
نکته بسیار مهم : کلیه داوطلبان پذیرفته شده هنگام تشکیل پرونده ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی( یا گواهینامه موقت معتبر) می باشند و در صورت عدم ارائه مدارک، استخدام آنان منتفی خواهد شد.
۱۰- استخدام در بانک مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی، مصاحبه ها، معاینات پزشکی و تائید گزینش بانک می باشد. لذا ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای بانک جهت استخدام ایجاد نمی نماید.
۱۱- چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، از استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل آمده و در صورت احراز پس از جذب، اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
۱۲- مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه نسبت به شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می‌باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آزمون استخدامی بانک ایران زمین، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار استخدامی این بانک مراجعه نمایید:

برگزاری آزمون استخدامی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران (۱۲ بهمن ۱۴۰۱)

به گزارش روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک به‌منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و خدمت‌رسانی شایسته به مشتریان، برای تصدی عنوان‌های شغلی متصدی IT و بانکدار از داوطلبان زن و مرد متعهد و علاقه‌مند به ترویج سنت پسندیده قرض‌الحسنه به تعداد محدود و با قرارداد کار موقت دعوت به همکاری می‌کند.

داوطلبان محترم واجد شرایط ذیل می‌توانند به‌منظور ثبت‌نام اینترنتی و شرکت در آزمون ارزیابی علمی، به وب‌سایت این بانک مراجعه کنند.

کاربر گرامی در نظر داشته باشید نوشته زیر تنها بخشی از شرایط استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران میباشد. شما میتوانید جهت کسب آگاهی بیشتر، از طریق لینک زیر نسبت به دانلود دفترچه راهنمای استخدامی این بانک اقدام نمایید:

شرایط عمومی آزمون استخدامی بانک مهر ایران

۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
۳- عدم وابستگی به گروه‌های محارب و معاند جمهوری اسلامی ایران
۴- عدم اشتغال (رسمی یا پیمانی) و عدم تعهد خدمت به سازمان‌ها، دستگاه‌ها یا سایر مؤسسات دولتی و غیردولتی
۵- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی برای انجام وظایف محوله شغل مورد نیاز طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک
۶- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری با تأیید مراجع ذی‌صلاح که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر و روان‌گردان‌ها
۸- ارائه کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا داشتن کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
تبصره ۱: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نبوده و تاریخ ترخیص از خدمت نظام وظیفه یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون ارزیابی علمی باشد.
تبصره ۲: به‌کارگیری دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوطه و پس از تأیید مراجع پزشکی مورد نظر بانک بلامانع خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آزمون استخدامی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار استخدامی این بانک مراجعه نمایید:

برگزاری آزمون استخدام بانک ملی در انتهای سال ۱۴۰۱ (۱۹ دی ۱۴۰۱)

معاون منابع انسانی بانک ملی: اخذ مجوز استخدام ۱۷۳۴ نفر برای برگزاری آزمون استخدامی در پایان سال جاری و تبدیل نیرو‌های شرکتی فرزند ایثارگران در سراسر کشور، را از مهمترین اقدامات بانک به منظور بهبود کسر کادر است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آزمون استخدامی بانک ملی ایران، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار استخدامی این بانک مراجعه نمایید:

استخدام بانک رفاه کارگران در تهران (۴ دی ۱۴۰۱)

بانک رفاه کارگران با استعانت از خداوند متعال در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط (آقا / خانم) با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی “مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، در گرایش های اعلام شده و مهندسی صنایع” به منظور بکارگیری در مشاغل تخصصی شهر تهران از طریق رزومه کاری، مصاحبه تخصصی و رفتاری، تأیید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها، سلامت جسمی و روحی و… در چارچوب قوانین و مقررات جاری خود بصورت قراردادی (بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی) دعوت به همکاری کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار استخدامی این بانک مراجعه نمایید:

تغییر زمانبندی ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدام سراسری بانک ملت (۲۳ آذر ۱۴۰۱)

ضمن آرزوی موفقیت برای کاربران سایت ایران عرضه به اطلاع می رسانیم؛ طبق آخرین اصلاحیه اعلام شده توسط بانک ملت، مهلت ثبت نام در آزمون استخدام سراسری بانک ملت تا ۲ دی ماه ۱۴۰۱ تمدید و نیز زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون به شرح زیر تغییر پیدا کرده است:
دریافت کارت آزمون: ۱۳ الی ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱
زمان برگزاری آزمون: ۱۶ دی ماه ۱۴۰۱

 

کاربر گرامی متن نوشته شده تنها بخشی از دفترچه راهنمای آزمون استخدامی بانک ملت در سال ۱۴۰۱ میباشد. جهت دانلود و بررسی کامل دفترچه راهنمای استخدامی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آزمون استخدامی بانک ملت، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار استخدامی این بانک مراجعه نمایید:

 


اصلاحیه شرایط آزمون استخدامی بانک مرکزی ۱۴۰۱ (۸ آذر ۱۴۰۱)

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۷،  و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ به اطلاع می رساند با توجه به اعلام بانک مرکزی اصلاحات ذیل برای مندرجات  صفحه (۳) دفترچه راهنمای مذکور به شرح ذیل اعلام می گردد:
ـ عبارت «به صورت مستمر و پیوسته» از بند (ب) ردیف (۹) بخش سایر نکات حذف  و به صورت ذیل اصلاح می گردد:
ب) داوطلب از حداقل ۱۰ سال گذشته تا کنون ساکن شهرستان مورد تقاضا برای استخدام باشد.
ـ عبارت «در زمان ثبت نام» مربوط به تبصره (۳) ردیف (۹) به عبارت «در زمان تولد» به شرح ذیل اصلاح می گردد:
تبصره۳: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان تولد می‌باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آزمون استخدامی بانک مرکزی ایران، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار استخدامی این بانک مراجعه نمایید: