آخرین اخبار استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس 1402

جدیدترین اخبار استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در سال 1401

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (7 اسفند 1401)

شرکت نفت ستاره خلیج فارس با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خودکفایی کشور در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای عملیاتی و ستادی تعداد 650 نفر از داوطلبان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم و لیسانس به صورت بومی در همه مقاطع و رشته های مندرج در جدول ذیل به جز رشته تحصیلی مهندسی شیمی با در نظر گرفتن اولویت بومی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی،مصاحبه فنی–تخصصی، آزمون روانشناسی صنعتی و گزینش ،به صورت قراردادی و طبق ضوابط قوانین کار و تامین اجتماعی استخدام نماید.
مهلت ثبت نام تا 16 اسفند 1401 می باشد.

گاهشمار آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس:

مهلت ثبت نام: تا 16 اسفند 1401
زمان دریافت کارت آزمون: 26  اردیبهشت 1402
زمان برگزاری آزمون: 28 اردیبهشت 1402

 

کاربر گرامی، شرایط ذکر شده در این بخش تنها قسمتی از متن دفترچه راهنمای استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس میباشد. میتوانید فایل کامل دفترچه راهنمای ثبت نام را از لینک زیر دانلود و بررسی نمایید:

دفترچه استخدامی نفت ستاره خلیج فارس 1401

 

شرایط عمومی آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

1 -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3 -تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
4 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
5 -داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تایید طب صنعتی بهداشت و درمان شرکت نفت ستاره خلیج فارس و عدم
اعتیاد به مواد مخدر و مواد روانگردان
6 -عدم منع از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
7 -دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم در زمان ثبت نام برای آقایان
8 -عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته به دولت
تبصـره1 :با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس به صورت قراردادی جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی و غیر دولتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
تبصره2 :مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی براساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان انعقاد قرارداد، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
تبصره3 :نحوه تشخیص شرایط افراد بدو استخدام براساس خوداظهاری میباشد. علیهذا چنانچه حسب استعلامات انجام شده خلاف آن ثابت شود افراد موصوف در هر مرحله از استخدام که باشند حذف و افراد حائز شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.
9 -آمادگی انجام وظیفه در محل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در شهر بندرعباس یا هر محل دیگری که شرکت صلاح بداند.
10 -حداکثر سن متقاضیان شرکت در آزمون برای مقطع دیپلم 24 سال (متولدین 07/12/1377 مابعد) و برای مقطع تحصیلی لیسانس 30 سال (متولدین 07/12/1371 مابعد) میباشد.
تبصـره 1 :مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرط سنی افزوده میشود.
تبصره 2 :داوطلبان مقطع تحصیلی دیپلم که دارای سابقه کار در پیمانکاریهای مستمر و قرارداد مستقیم با شرکت نفت ستاره خلیج فارس با پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی هستند، در صورتی که در زمان ثبت نام در آزمون، شاغل به کار در این شرکت بوده و عملکرد وی مورد رضایت مسئولین مربوطه در شرکت قرار گرفته باشد، متناسب با مدت سابقه کار، تا سقف 5 سال به حداکثر سن مجاز آنها اضافه خواهد شد.
تبصره 3 :داوطلبان مقطع تحصیلی لیسانس که دارای سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هستند (ترجیحاً در شرکتهای مرتبط با صنایع نفت) در صورت پرداخت بیمه حداکثر به میزان 5 سال به سقف سنی آنها افزوده خواهد شد.
تبصره 4 :بر اساس قانون جامع خدماترسانی به ایثارگران:
الف- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
ب- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال به حداکثر سن آنها اضافه میگردد.
ج- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها مدت زمان مذکور به حداکثر سن آنها اضافه میگردد.
تبصره 5 :به منظور حمایت از خانواده به ازای تاهل به میزان یک سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک سال و حداکثر تا سقف پنج سال به سقف محدوده سنی مندرج در دفترچه آزمون اضافه خواهد شد.
تبصره 6 :در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات تبصرههای فوق، نباید برای مقاطع تحصیلی دیپلم از 29 سال و کارشناسی از 35 سال بیشتر باشد. (فقط متقاضیان شغل های راننده وسائط نقلیه سنگین و آتش نشان حداکثر سن آنها با رعایت تبصره های فوق میتواند نهایتاً تا 30 سال باشد.)

 

شرایط اختصاصی آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

1 -داوطلبان صرفاً در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد. لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنها عیناً در آگهی درج نشده باشد، از ثبت نام خودداری نمایند. در صورتی که در هر مرحله از فرآیند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آنها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند و یا پیشوند بیش از آنچه در آگهی آمده باشد، از سایر فرآیند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفاً رشته تحصیلی بدون گرایش ملاك عمل بوده و در صورتی که رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایشهای ذکر شده ملاك عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی به عمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند.
تبصره1 :شرکت هیچگونه تعهدی برای اعمال مدرك تحصیلی مقطع بالاتر افراد ندارد.
تبصره2 :ارائه مدارک معادل و افتخاری به عنوان مدرك تحصیلی معتبر ملاك عمل قرار نمیگیرد.
2 -داوطلبان در تمامی مقاطع و رشتههای تحصیلی مورد نیاز مندرج در دفترچه به جز رشته مهندسی شیمی که از سراسر کشور میتوانند در آزمون شرکت نمایند، میبایست بومی استان هرمزگان باشند (شرایط بومی بودن در بخش سوم آورده شده است.)
3 -دارا بودن مدرك تحصیلی دیپلم مورد تأیید سازمان آموزش و پرورش برای مقطع تحصیلی دیپلم و دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور برای مقطع تحصیلی لیسانس که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
تبصره1 :تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان و تاریخ ترخیص از خدمت نظام وظیفه و صدور کارت معافیت دائم قانونی میبایست حداکثر تا آخرین روز ثبت نام باشد.
تبصره2 :رشته و مقطع تحصیلی مندرج در این آگهی استخدام ملاك خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب کان لم یکن تلقی شده و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. ضمناً شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به تعدیل مدرك تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت نخواهد داشت.
تذکر1 :متقاضیان رشته شغلی آتش نشان باید دارای حداقل قد 175 سانتیمتر و فیزیک بدنی مناسب شامل BMI (شاخص توده بدنی) برابر یا کمتر از 25 باشند. (پس از آزمون کتبی و مصاحبه، سنجش آمادگی جسمانی نیز انجام خواهد شد.) لازم به ذکر است داشتن گواهینامه رانندگی پایه یکم برای متقاضیان شغل آتش نشان الزامی میباشد.
تذکر2 :متقاضیان رشته شغلی اپراتور وسائط نقلیه سنگین وفوق سنگین بایستی دارای گواهینامه ویژه جرثقیل و گواهینامه رانندگی پایه یکم یا دوم باشند و متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین نیز بایستی دارای گواهینامه رانندگی پایه یکم باشند. لازم به ذکر است دارندگان گواهینامه رانندگی پایه یکم برای متقاضیان شغل اپراتور وسائط نقلیه سنگین و فوق سنگین در اولویت میباشند.
4 -داوطلبان متقاضی استخدام میبایست سلامت جسمانی، روانی و توانایی لازم برای انجام شغل مورد نظر را داشته باشند.
5 -معافیت پزشکی خدمت نظام وظیفه داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی کتبی و مصاحبه پس از تایید واحد طب کار مبنی بر توانایی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.

مواد آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

1- آزمون عمومی: استعداد شغلی – زبان انگلیسی (عمومی) – فناوری اطلاعات (ICDL) – زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش
توجه 1: آزمون دارای نمره منفی میباشد
توجه 2: از متقاضیان عناوین شغلی مقطع دیپلم، فقط آزمون عمومی به عمل خواهد آمد و آزمون تخصصی ندارند.
توجه 3: در آزمون عمومی مقطع تحصیلی دیپلم، آیتم فناوری اطلاعات شامل (word – excel – windows – internet) بوده و در مقطع تحصیلی لیسانس فناوری اطلاعات شامل مهارت های هفتگانه ICDL خواهد بود.
2- آزمون اختصاصی: علاوه بر آزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح مفاد مندرج در جدول شماره 1 واقع در دفترچه راهنما انجام خواهد شد.
تذکر: کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای بوده و ضرایب تمام مواد امتحانی یک میباشد. ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات؟، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

 

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی نفت ستاره خلیج فارس

 

مراحل ثبت نام آزمون شرکت نفت ستاره خلیج فارس

ثبت نام واجدین شرایط به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 1401/12/07 لغایت روز شنبه مورخ 1401/12/16 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام میپذیرد. متقاضیان میبایست در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند. مدت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

زمان برگزاری آزمون شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کارت شرکت در آزمون مذکور از روز دوشنبه 1402/02/26 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون مذکور در روز پنجشنبه 1402/02/28 منحصراً در شهرستان بندرعباس برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

اعلام نتایج آزمون شرکت نفت ستاره خلیج فارس

نتایج آزمون استخدامی کتبی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و نتایج نهایی آزمون از طریق سایت شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا