تلفن: 04142273781

دانلود قالب پاورپوینت آماده برای پایان نامه کارشناسی ارشد

قیمت خرید این کالا
5,300 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پاورپوینت تعداد قالبها : 21
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت اضافه کردن اسلاید : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 8.64Mb
فصل بندی: قالبهای حرفه ای این بسته، فصل بندی دارند
تمامی قالبها قابلیت ویرایش و افزودن اسلاید دارند. بلافاصله پس از خرید دکمه دانلود ظاهر میشود و همچنین محصول به ایمیل شما نیز ارسال میگردد.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه ای شامل تم و قالب آماده پاورپوینت برای ایجاد سریع فایل پاورپوینت جهت ارائه پایان نامه و پروژه در سمینار یا کنفرانس نموده است. در این بسته ۲۱ قالب پاورپوینت آماده موجود میباشد که پس از خرید و دانلود به راحتی خواهید توانست اسلاید های آن و نیز متون خود را به سادگی کپی کرده و آماده ارائه نمائید. در این مجموعه تعدادی از قالب ها به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه شده است (دارای تصاویر زمینه حرفه ای و فهرست بندی دقیق) که مناسب برای سمینار پایان نامه های ارشد میباشد. همچنین برخی از قالب ها ویژه ی سایر مقاطع تحصیلی هستند که متن گذاری در آنها به نسبت آسان تر خواهد بود.

 

محتویات موجود در این بسته

– ۲۱ عدد قالب و تم متنوع پاورپوینت تخصصی و ساده به صورت آماده برای متن گذاری و فهرست بندی آسان

 

نمونه ای از قالب های پاورپوینت این مجموعه

 

PowerPoint-Sample

نکات

- تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود میباشد.

- تمامی پاورپوینت ها با فرمت PPT و با قابلیت ویرایش کامل و به صورت خام بوده و دارای منو و فهرست بندی، صفحه نخست و صفحه پایانی تقدیر و تشکر آماده میباشند.

- این مجموعه ( دانلود قالب پاورپوینت آماده ) به صورت اختصاصی به وبسایت ایران عرضه تعلق داشته و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.