تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت استقرار شواهد عملکرد مهارت آموزش پرستاران ثبت نام شده

قیمت خرید این کالا
19,700 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P4167
تعداد اسلایدها : 33 تعداد شکل، نمودار و جداول : 6
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 502.86Kb
عنوان کامل: استقرار مبتنی بر شواهد عملکرد مهارت برای آموزش پرستاران ثبت نام شده و آموزش پیشرفته پرستارن در شرایط واقعی تنظیمات بالینی: کارایی بهبود مراقبت های بهداشتی با کیفیت، قابلیت اطمینان، نتایج بیمار و هزینه ها
رشته های مربوط: پرستاری و پزشکی
گرایشهای مربوط: بهداشت حرفه ای
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

مقدمه

هفت مرحله از فرآیندEBP و عوامل تسهیل

صلاحیت پرستاران

هدف

بحث

خلاصه

بخشی از پاورپوینت

صلاحیت پرستاران

اگر چه انتظار می رود که سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان برای پرستاران درگیر در EBP وجود داشته باشد، عدم اطمینان در مورد دقیقا همان سطح تعامل وجود دارد. نبود شفافیت در مورد انتظارات EBP و صلاحیت EBP خاصی که پرستاران و APN ها در تنظیمات مراقبت های بهداشتی در دنیای واقعی عمل می کنند مانع موسسات از به دست آوردن مراقبت های بهداشتی ارزش بالا، مبتنی بر شواهد کم هزینه می شود .

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.