دانلود پاورپوینت قانونمند کردن کاربردهای هوش مصنوعی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار

دانلود پاورپوینت قانونمند کردن کاربردهای هوش مصنوعی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12359
تعداد اسلایدها
14
عنوان کامل مقاله
قانونمند کردن کاربردهای هوش مصنوعی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار
رشته های مربوط
مهندسی کامپیوتر
گرایشهای مربوط
هوش مصنوعی
فهرست
فصل 1: مقدمه
فصل 2: ملاحظات و مسائل کاربردهای هوش مصنوعی
فصل 3: قانونمند کردن هوش مصنوعی
فصل 4: دلالت های بیش تر
فصل 5: هوش مصنوعی و انسانیت
فصل 6: نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

هوش مصنوعی و انسانیت

در فرایند پیشرفته کردن انسان نماها، متخصصان هوش مصنوعی بیش تر درباره ی انسانیت به لحاظ شهود، خلاقیت، و همدردی دغدغه دارند که در هوش مصنوعی وجود ندارد. عقل سلیم در سطح انسان بزرگ ترین چالش در برنامه-نویسی هوش مصنوعی است. از این نظر، یک تحول هوش مصنوعی می بایستی مکمل و نه جایگزین کاملی برای جامعه ی انسانی قلمداد شود. در آینده، ما ممکن است در آفریدن زندگی هوشمند دیجیتال بر روی کره ی زمین موفق شویم در حالی که هم اکنون برنامه ی SETI در حال جست وجوی هوش فرازمینی از طریق آرایه ی تلسکوپ آلن (ATA) است. آن ها از هوش مصنوعی برای آموزش دادن به ماشین ها برای یادگیری بر مبنای کاویدن حجم عظیمی از داده هایی از جهان و یافتن استثناهایی برای این هنجار استفاده می کنند. هوش برتر مصنوعی از هوش بیولوژیکی پیشی خواهد گرفت، امری که منجر به تغییرات غیرقابل پیش بینی برای تمدن انسانی خواهد شد. آیا این سرآغاز تازه ای از جامعه ی انسانی و اصول اخلاقی خواهد بود؟ چه کسی مسئول جرایم روباتیکی خواهد بود؟ آیا حقوق روبات-ها پدید خواهد آمد اگر بتوان آن ها را موجوداتی صاحب اختیار و اراده قلمداد کرد؟ درباره ی اخلاقیات روبات ها چه-طور؟.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه