دانلود پاورپوینت تجربه واقعی استفاده از آزمایش فارماکوژنومیک ترکیبی در کودکان و نوجوانان

دانلود پاورپوینت تجربه واقعی استفاده از آزمایش فارماکوژنومیک ترکیبی در کودکان و نوجوانان
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12290
تعداد اسلایدها
17
عنوان کامل مقاله
تجربه واقعی استفاده از آزمایش فارماکوژنومیک ترکیبی در کودکان و نوجوانان دچار افسردگی و اضطراب
رشته های مربوط
روانشناسی، پزشکی
گرایشهای مربوط
روانشناسی بالینی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، روانپزشکی، ژنتیک پزشکی
فهرست
فصل 1: مقدمه

فصل 2: مواد و روش ها

جمعیت مطالعه و گردآوری داده

تحلیل داده ها

فصل 3: نتایج

فصل 4: بحث

عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

تحلیل داده ها

متغیرهای رسته ای با استفاده از فراوانی و درصد توصیف شدند، در حالی که متغیرهای پیوسته، بسته به توزیع، با استفاده از میانگین و انحراف معیار (SD) یا میانگین و چارک (چارک اول و سوم) توصیف شدند. نمرات تأثیر کلی بالینی برای سه شاخص نامبرده به صورت میانگین برای جمعیت مطالعه در هر نوع ملاقات صورت گرفت. تفاوت های میان نمرات گوناگون تأثیر کلی بالینی در ملاقات های پس از خط مبنا و خط مبنا از طریق تفریق کردن مورد دوم از مورد نخست محاسبه شدند. همچنین، تعدیل های توکی-کرامر اعمال شدند تا مقایسه های چندگانه ی پاسخ های میانگین اصلاح شوند. تغییر در بار دارویی روانگردانی از ملاقات پیش از خط مبنا به ملاقات خط مبنا با استفاده از آزمون تی زوجی محاسبه شد. آزمون مربع کا (خی دو) استقلال برای مقایسه ی تفاوت تأثیرات مضر مرتبط با دارو میان بیمارانی که برایشان افزون دارو یا جایگزینی دارو رخ داد، و یا هیچ تغییری در داروی روانپزشکی رخ نداد، استفاده شد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه