دانلود پاورپوینت ارتباط بین افسردگی و کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به پارکینسون

دانلود پاورپوینت ارتباط بین افسردگی و کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به پارکینسون
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12245
تعداد اسلایدها
14
عنوان کامل مقاله
ارتباط بین افسردگی و کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به پارکینسون
رشته های مربوط
روانشناسی، پزشکی
گرایشهای مربوط
روانپزشکی، روانشناسی بالینی
فهرست
فصل اول: پیش زمینه

فصل دوم: روشها و موضوعات

فصل سوم: نتایج

فصل چهارم: بحث

فصل پنجم: نتیجه گیری

عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

بحث

PD به عنوان یک بیماری تحلیل برنده، به طور جدی بر سلامت جسمی، روانی و اجتماعی بیماران تأثیر می گذارد. علائم غیرحرکتی در بیماران مبتلا به PD بسیار شایع است و بروز افسردگی نیز در آنها بسیار زیاد است. در تشخیص و درمان بیماران PD، پزشکان قبلا به تأثیر علائم حرکتی بر کیفیت زندگی توجه بیشتری داشتند، اما اخیراً تأثیر علائم غیرحرکتی بر کیفیت زندگی را نیز مورد توجه قرار داده اند. یک مطالعه که در آن از مقیاس اندازه‌گیری کیفیت زندگی برای ارزیابی کیفیت زندگی بیماران استفاده شد، نشان داد که افسردگی، پیش‌بینی‌کننده اصلی کاهش کیفیت زندگی در بیماران است. علاوه بر این، مطالعات دیگر نشان دادند که بیماران مبتلا به PD دچار افسردگی با وجود تعداد مراجعات بیشتر به بیمارستان ها، میانگین طول مدت بستری طولانی تر، نرخ پایینتر درمان با DBS، و نرخ مرگ و میر بسیار بالاتر و غیره، بیشتر احتمال دارد که زمین بخورند.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه