دانلود پاورپوینت انجام مهندسی اجتماعی: مطالعه کیفی فریب های امنیت اطلاعات

دانلود پاورپوینت انجام مهندسی اجتماعی: مطالعه کیفی فریب های امنیت اطلاعات
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12106
تعداد اسلایدها
16
تعداد شکل، نمودار و جداول
ندارد
عنوان کامل
انجام مهندسی اجتماعی: مطالعه کیفی فریب های امنیت اطلاعات
رشته های مربوط
مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات
گرایشهای مربوط
امنیت اطلاعات، اینترنت و شبکه های گسترده
فهرست
مقدمه

بررسی ادبیات

مواد و روش ها

نتایج

بحث

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت + عکس

بخشی از متن پاورپوینت

ادبیات جرم شناسی و جامعه شناسی به بررسی اَشکال مختلف فریب و کلاهبرداری از جمله کلاهبرداری از وام مسکن، کلاهبرداری از بیمه، کلاهبرداری از کارگزاری سهام، شیادی، سرقت حرفه ای، کلاهبرداری های شرکت های متقلب، کلاهبرداری از کارت اعتباری، سرقت هویت و کلاهبرداری در بازاریابی تلفنی می پردازد. تاکنون، تنها تعداد انگشت شماری از مطالعات به تحلیل تجربی استراتژی های به کار رفته در مهندسی اجتماعی و اَشکال مربوط به کلاهبرداری های مبتنی بر کامپیوتر یا امنیت شبکه پرداخته اند. از رویکردهای متعددی برای انجام این مطالعات از جمله تجزیه و تحلیل های ایمیل های تقلبی، مصاحبه با قربانیان، مصاحبه با مقامات مجری قانون، اسناد دادگاه، کتب نوشته شده مهندسان اجتماعی و مشاهدات کلاهبرداری های جاری استفاده شد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه