تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت قرارگیری در معرض نویز محیطی و علائم مرتبط با اختلال کمبود توجه/ بیش فعالی

قیمت خرید این کالا
19,700 تومان
دانلود نمونه رایگان خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P12103
تعداد اسلایدها : 16 تعداد شکل، نمودار و جداول : 3
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : rar حجم فایل : 1.55Mb
عنوان کامل: قرارگیری در معرض نویز محیطی و علائم مرتبط با اختلال کمبود توجه/ بیش فعالی در کودکانی از دو گروه تولد اروپایی
رشته های مربوط: روانشناسی و پزشکی
گرایشهای مربوط: روانشناسی رشد، روانپزشکی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

‌مقدمه

روش ها

نتایج

بحث

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت + عکس

بخشی از متن پاورپوینت

روش ها

‌‌‌این مطالعه در دو مطالعه کوهورت مبتنی بر جمعیت پروژه اسپانیایی INMA و مطالعه R نسل هلندی انجام شده است. INMA شبکه ای هم گروهان تولد است که در چندین منطقه اسپانیا تنظیم شده اند و پروتکلی مشترک را دنبال می کنند. INMA- سابادل زیرشاخه ای از شبکه INMA است که ما در این تحقیق به دلیل موجودیت داده های قرارگیری در معرض نویز، تنها گروه INMA- سابادل را در نظر گرفتیم. گروهINMA- سابادل شامل ۷۷۸ زن باردار ساکن شهر سابادل به همراه کودکانشان است که در بین جولای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ به مراکز عمومی بهداشت مراجعه کرده اند.

مطالعه نسل R مطالعه کوهورتی است که ۹۷۴۹ زن باردار ساکن شهر روتردام هلند دارای تاریح مشخص زایمان بین آپریل ۲۰۰۲ و ژانویه ۲۰۰۶ را مورد مطالعه قرار می دهد.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.