دانلود پاورپوینت افت مخصوص هتروزایگوسیتی (ناخالصی) سرطان خون MHC در بیمار CLL: زمان بندی اثرات وضعیت بیماری از تیپ بندی تاییدی

دانلود پاورپوینت افت مخصوص هتروزایگوسیتی (ناخالصی) سرطان خون MHC در بیمار CLL: زمان بندی اثرات وضعیت بیماری از تیپ بندی تاییدی
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P4306
تعداد اسلایدها
29
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
افت مخصوص هتروزایگوسیتی (ناخالصی) سرطان خون MHC در بیمار CLL: زمان بندی اثرات وضعیت بیماری از تیپ بندی تاییدی
رشته های مربوط
پزشکی و زیست شناسی
گرایشهای مربوط
ایمنی شناسی پزشکی، هماتولوژی یا خون شناسی، ویروس شناسی پزشکی، بیوشیمی، علوم سلولی و مولکولی
فهرست
چکیده
مقدمه
مطالعه موردی
روش ها
نتایج
بحث
بخشی از پاورپوینت
آخرین سناریو این بود که تیپ بندی HLA در ارزیابی با استفاده از سلول های توموری با هتروزایگوسیته پایین در چارچوب مجموعه سازگاری سلولی بافتی اصلی انجام شد. سلول های تک هسته ای خونی جانبی منجمد بیمار قبل از درمان بر اساس پروتوکل مصوب IRB دانشگاه جمع آوری شد. لمفوسیت های T و B از نمونه پیش درمانی با استفاده از تفنگ های ایمنومغناطیسی خاص سلولی ایزوله شد.DNA حاصل از هر جمعیت سلول دارای دو هاپلوتایپ در نمونه buccal swab تاییدی بود در حالی که DNA سلول B یک هاپلوتایپ را برای هر دو کلاس IوII نشان داد. این یافته حاکی از وجود موزاییک در تیپ بندی HLA اصلی از خون حاوی بلاست های تومور و سلول های غیر B می باشد.
نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه