دانلود رایگان سوالات راهنمای گردشگری سلامت فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات راهنمای گردشگری سلامت فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
257 سوال
کد استاندارد
5113200550010001
کد محصول
FH138
تعداد صفحات
35
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل راهنمای گردشگری سلامت با کد استاندارد 5113200550010001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 257 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان راهنمای گردشگری سلامت با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی راهنمای گردشگری سلامت فنی و حرفه ای به تعداد 257 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 511320550010001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش راهنمای گردشگری سلامت:

استاندارد آموزش گردشگری سلامت

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل راهنمای گردشگری سلامت

شرح استاندارد آموزش شغل: راهنمای گردشگری سلامت شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: مفاهیم گردشگری سلامت – وظایف راهنمای گردشگری سلامت- برقراری ارتباط راهنمای گردشگری سلامت با نهادهای ذیربط – سازماندهی و برنامه ریزی گردشگری سلامت در ایران و جهان و کاربرد قوانین و مقررات خدمات گردشگری سلامت می باشد و با مشاغلی چون راهنمای طبیعت گردی در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): راهنمای گردشگری سلامت فردی است كه توانایی هدایت و راهنمایی گروه مسافران درمانی برای مقاصد پذیرایی گردشگری سلامت را دارا می باشد و همچنین شناخت كافی از گردشگران پژشكی و درمانی و نحوه خدمات رسانی به آنها را دارد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Health Tourism Guide


بدون دیدگاه