تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات راهنمای گردشگری سلامت فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
46,700 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 257 سوال
کد محصول : FH138 کد استاندارد : 5113200550010001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.14Mb
محصول سوالات آزمون ادواری راهنمای گردشگری سلامت حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل راهنمای گردشگری سلامت با کد استاندارد ۵۱۱۳۲۰۰۵۵۰۰۱۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۲۵۷ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان راهنمای گردشگری سلامت با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی راهنمای گردشگری سلامت فنی و حرفه ای به تعداد 257 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 511320550010001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش راهنمای گردشگری سلامت:

استاندارد آموزش گردشگری سلامت

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل راهنمای گردشگری سلامت

شرح استاندارد آموزش شغل:

راهنمای گردشگری سلامت شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: مفاهیم گردشگری سلامت – وظایف راهنمای گردشگری سلامت- برقراری ارتباط راهنمای گردشگری سلامت با نهادهای ذیربط – سازماندهی و برنامه ریزی گردشگری سلامت در ایران و جهان و کاربرد قوانین و مقررات خدمات گردشگری سلامت می باشد و با مشاغلی چون راهنمای طبیعت گردی در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

راهنمای گردشگری سلامت فردی است كه توانایی هدایت و راهنمایی گروه مسافران درمانی برای مقاصد پذیرایی گردشگری سلامت را دارا می باشد و همچنین شناخت كافی از گردشگران پژشكی و درمانی و نحوه خدمات رسانی به آنها را دارد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Health Tourism Guide