آخرین اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان 1402

آگهی 14 آبان 1401
شرکت فولاد مبارکه اصفهان به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز سال‌های آتی خود در مشاغل اپراتوری و کارشناسی، تعداد 1103 نفر از واجدین شرایط را بر اساس جداول پیوست شماره 3 و 4 از طریق برگزاری آزمون کتبی (دانشی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، کانون ارزیابی شایستگی (برای مشاغل کارشناسی)، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی‌های روان‌شناختی) و گزینش، به‌صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب می‌نماید.
مهلت ثبت نام تا 10 آذر 1401 می باشد.

 

> شرایط عمومی

1 تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران؛
2- تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی؛
3- نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد؛
4- عدم سوءمصرف مواد اعتیادآور به تأیید مراجع ذی
صلاح؛
5- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیرپزشکی (دارا بودن معافیت دائم پزشکی در مشاغل کارشناسی بلامانع است)؛
6- داشتن حداقل سن 18 سال تمام شمسی تا آخرین روز برگزاری آزمون (جمعه مورخ 1401/10/02)؛
7- داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی
های روانشناختی جهت انجام فعالیتهای شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفهای شرکت فولاد مبارکه؛
8- تأیید پذیرفته
شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه.

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان

> شرایط اختصاصی

جدول شماره 1: شرایط اختصاصی

شغل مقطع تحصیلی حداقل معدل کل حداکثر سن حداکثر سابقه کار
قابل پذیرش با پرداخت حق بیمه
اپراتور دیپلم 13.00 24 سال 3 سال
کارشناس لیسانس 13.00 28 سال 3 سال

تسهیلات منظور شده برای داوطلبان:
1- به کلیه دارندگان کارت‌های پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیرپزشکی، مدت 24 ماه (2 سال) خدمت نظام‌وظیفه قانونی به حداکثر سن اضافه خواهد شد. (دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی و خرید خدمت، مشمول استفاده از این بند نمی‌شوند)
2- داوطلبانی که دارای سابقه کار با پرداخت حق بیمه در صندوق‌های بازنشستگی معتبر کشور هستند، به ازای هر سال سابقه یک سال (تا سقف 3 سال) به حداکثر سنی آنان اضافه می‌شود. این دسته از افراد می‌بایست گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه را به همراه سایر مدارک در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه داشته باشند. برای افرادی که سوابق بیمه سازمان تأمین اجتماعی ارائه می‌کنند، علاوه بر گواهی مذکور، همراه داشتن شناسه کاربری و رمز ورود به درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی الزامی است؛ در غیر این صورت از ورود این افراد به مرحله بعد جلوگیری به عمل خواهد آمد.
3- فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد به میزان 4 سال و فرزندان معزز جانبازان بالای 25 درصد جانبازی، به میزان 3 سال به حداکثر سن آنان اضافه می‌شود. لازم است این افراد جهت استفاده از تسهیلات سنی نسبت به اخذ معرفی‌نامه ایثارگری از دفاتر پیشخوان دولت اقدام و در روز کنترل مدارک ارائه نمایند.
تذکر 1: شرکت در کلیه مراحل جذب، برای مشمولان بند فوق الزامی است.
4- برای کلیه پیمانکاران شاغل در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد داخل فنس فولاد مبارکه درصورتی‌که در زمان برگزاری آزمون در یکی از این شرکت‌ها مشغول به کار باشند، به ازای هر سال سابقه، تا سقف 3 سال دیگر از سابقه کار داخل فنس آنان به سابقه کار قابل‌پذیرش مندرج در جدول شماره 1 اضافه خواهد شد (مجموعا 6 سال) و از شرط معدل مندرج در این جدول نیز معاف می‌باشند.
تبصره: داوطلبان مشمول این بند می‌بایست لیست بیمه مربوط به سابقه کار مذکور را اسکن و به همراه سایر مدارک در سامانه ثبت‌نام بارگذاری نمایند و گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه را به همراه سایر مدارک در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه داشته باشند. این لیست در مرحله کنترل مدارک صحت‌سنجی خواهد شد.
5- فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان بالای 50 درصد که متقاضی شرکت در آزمون مشاغل اپراتوری می‌باشند از شرط معدل معاف می‌باشند.
6- در مقطع تحصیلی کارشناسی، فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های زیر شامل رتبه‌های اول تا سوم مقطع کارشناسی رشته‌های موردنیاز، دو سال به سقف سنی اعلام‌ شده در جدول شماره 1 اضافه خواهد شد.
تذکر 1: این داوطلبان می‌بایست گواهی موردنیاز را از دانشگاه محل تحصیل دریافت و در سامانه ثبت‌نام بارگذاری و در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه سایر مدارک ارائه نمایند و در صورت عدم ارائه گواهی معتبر تخفیف این بند مشمول این داوطلبان نخواهد شد.
بدیهی است پذیرفته‌شدگان مرحله کتبی، در مرحله ارزیابی شایستگی تخصصی به‌صورت ویژه مدنظر قرار خواهند گرفت.
تذکر 2: دانشگاه‌های فوق‌الذکر عبارت‌اند از: دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران، دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان.
7- با احتساب کلیه تسهیلات سنی، سن داوطلبان مشاغل اپراتوری از 30 سال و مشاغل کارشناسی از 34 سال نباید بالاتر باشد (داوطلبان مشمول بند 4 و 6 از مفاد این بند مستثنا می‌باشند).

 

 

> توضیحات شرایط اختصاصی

1- دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی معتبر، مطابق با شرایط مندرج در جداول 3 و 4 الزامی بوده و داوطلبان در زمان ثبت‌نام می‌بایست مدارک منطبق با اطلاعیه را ارائه نمایند.
2- مبنای محاسبه حداکثر سن، تا آخرین روز برگزاری آزمون، روز جمعه مورخ 1401/10/02 است.
3- افراد دارای مدارک تحصیلی در مقاطع بالاتر از جداول 3 و 4 به‌شرط دارا بودن و ارائه مدرک تحصیلی منطبق با شرایط اطلاعیه، می‌توانند در آزمون مقطع پایین‌تر شرکت کنند؛ لیکن می‌بایست از ارائه مدارک با مقاطع بالاتر خودداری نمایند و امکان تغییر کد رشته آزمون یا رده شغلی در طول فرایند جذب وجود ندارد.
4- با عنایت به اینکه نیازهای اعلام‌شده بر اساس ساختار سازمانی مصوب شرکت است، در صورت استخدام داوطلبان مذکور در بند 3، هرگونه درخواست مبنی بر تغییر ردیف یا رده شغلی مرتبط با مدرک تحصیلی بالاتر فرد طی زمان اشتغال، حداقل تا 7 سال امکان‌پذیر نیست و پس از این مدت نیز تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود و قبل از جذب، در این خصوص تعهد محضری از داوطلب اخذ خواهد شد.
5- داوطلبان مشاغل اپراتوری می‌بایست بومی استان‌های اصفهان یا چهارمحال و بختیاری باشند.
توضیح 1: داوطلب بومی به فردی اطلاق می‌گردد که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشد:
الف- محل صدور شناسنامه وی یکی از شهرستان‌های استان‌های اصفهان یا چهارمحال و بختیاری باشد.
ب- محل اخذ دیپلم وی یکی از شهرستان‌های استان‌های اصفهان یا چهارمحال و بختیاری باشد.
توضیح 2: داوطلبان بومی استانی با اولویت محل سکونت نزدیک‌تر و همچنین فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته فولاد مبارکه در شرایط برابر از نظر علمی و تجربی و مهارتی، در اولویت دعوت به مرحله بعد قرار خواهند گرفت.
پ) مراحل فرایند استخدام:
1- مراجعه به سامانه مرکز آموزش های الکترونیکی و آزاد و مطالعه دقیق شرایط آگهی مندرج در آن و آماده کردن مدارک موردنیاز؛
2- ثبت‌نام در آزمون و اخذ کد رهگیری؛
3- دریافت کارت ورود به جلسه؛
4- حضور در محل برگزاری آزمون طبق برنامه آزمون کتبی؛
5- دریافت نتیجه آزمون کتبی از طریق سایت ثبت‌نام؛
6- حضور در فرایند ارزیابی مهارتی و مصاحبه (ویژه مشاغل اپراتوری) و کانون ارزیابی شایستگی (ویژه مشاغل کارشناسی) در صورت پذیرش در آزمون کتبی؛
7- حضور در مرحله معاینات طب صنعتی در صورت پذیرش در مراحل قبلی؛
8- انجام فرایند گزینش برای پذیرفته‌شدگان مراحل قبلی؛
9- تکمیل پرونده شامل استعلام مدرک تحصیلی، استعلام کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، عدم سوءپیشینه و سایر مدارک موردنیاز؛
10- انعقاد قرارداد موقت کار، شروع به کار و آموزش‌های توجیهی بدو استخدام برای پذیرفته‌شدگان نهایی.

کاربر محترم، متن بالا تنها بخشی از شرایط دفترچه استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد، جهت دانلود و بررسی کامل دفترچه راهنمای استخدامی در کادر پایین کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا