تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت کاربرد تله نورولوژی برای ارتقا روند مراقبت از سکته در نواحی روستایی

قیمت خرید این کالا
6,700 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P3090
تعداد اسلایدها : 31 تعداد شکل، نمودار و جداول : 2
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 0.97Mb
عنوان کامل: کاربرد تله نورولوژی برای ارتقاء روند مراقبت از سکته در نواحی روستایی: تله پزشکی در سکته در پروژه(Swabia (TESS
رشته های مربوط: پزشکی و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایشهای مربوط: قلب و عروق
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

چکیده

مقدمه

افراد و روشها

نتایج

بحث

بخشی از پاورپوینت

سهم های وابسته در مدیریت سکته توسط پزشکان محلی و نورولوژیست ها در کلیه طبقات رتبه بندی گردید. در طبقه کار تشخیصی، رتبه بندی ها از 41 درصد تا 80 درصد ، برای پزشکان محلی و از 37 تا 79 درصد برای نورولوژیست ها متغیر بود. در طبقه ارزیابیCT ، رتبه بندی سهم های وابسته از 21 درصد تا 47 درصد برای پزشکان محلی و از 6 درصد تا 48 درصد برای نورولوژیست ها متغیر بود. برای طبقه تصمیمات درمانی، این نسبت یکسان بود.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.