تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت شبیه سازی و کنترل کلاچ الکتروهیدرولیک

قیمت خرید این کالا
6,700 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P4151
تعداد اسلایدها : 35 تعداد شکل، نمودار و جداول : 14
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.18Mb
عنوان کامل: شبیه سازی و کنترل کلاچ الکتروهیدرولیک
رشته های مربوط: مهندسی برق و مهندس مکانیک
گرایشهای مربوط: برق مخابرات، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم تعلیق ترمز و فرمان، طراحی سیستم دینامیکی خودرو ، مکاترونیک و مکانیک خودرو
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

مقدمه

مدل سازی سیستم محرک کلاچ

شبکه استراتژی کنترل

شبیه سازی و نتایج

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت

یک مدل برای یک دریچه الکتروهیدرولیک به عنوان یک محرک برای کلاچ استفاده می شود، مدل سازی دینامیک و کنترل کلاچ الکتروهیدرولیک انجام می شود وکنترل PID برای یک صفحه کلاچ توسط کاهش فشار شیر می باشد. پیش بینی و کنترل LQ در تعامل کلاچ دیده می شود و کنترل روشنی از حالت الکتروپناماتیک کلاچ محرک را ارائه می کند. مدل پیش بینی کنترل یک سیستم تحریک دو مرحله ای با استفاده از دستگاه پیزو الکتریک و کنترل ترمز می باشد. همچنین مدل صریح و روشنی برای پیش بینی کنترل کلاچ الکتروپناماتیک ارائه شده است.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.