تلفن: 04142273781

دانلود پاورپوینت تاثیر ادراک بیماری IBD وضعیت روحی سلامت جنسی تصویر بدنی

قیمت خرید این کالا
14,800 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P4148
تعداد اسلایدها : 36 تعداد شکل، نمودار و جداول : 2
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 954.77Kb
عنوان کامل: ادراک بیماری در IBD بر وضعیت روحی، سلامت جنسی و رضایت، تصویر بدنی و عملکرد رابطه ای تاثیر می گذارد: اکتشاف اولیه با استفاده از مدل سازی معادلات ساختاری
رشته های مربوط: پزشکی، روانشناسی و علوم اجتماعی
گرایشهای مربوط: بهداشت حرفه ای، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی و سنجش و اندازه گیری
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

مقدمه

مواد و روش ها

نتایج

بحث

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت

مقیاس عملکرد خانواده (FFS)

پرسشنامه مقیاس عملکرد خانواده براساس گزارش می باشد و ارزیابی رضایت درک شده با زندگی خانوادگی بدست می اید و آن به عنوان بخشی از این مطالعه از نتایج پزشکی توسعه داده شده در پژوهش است. هر سوال به عنوان مثال رضایت از زندگی خانوادگی، براساس پنچ نقطه ارزیابی لیکرت می باشد که ضعیف ترین حالت با شماره 1 و عالی ترین حال با شماره 5 نشان داده شده می شود. نمرات تبدیل شده و از 20 تا 100 درجه بندی شده است و نمرات بالا تر شنان دهنده سطوح عملکرد درک شده خانواده و رضایت خانواده را نشان می دهد .

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.