تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت رابطه بین اقتباس تکنولوژی شناسایی از طریق فرکانس رادیویی و چابکی سازمانی

قیمت خرید این کالا
19,700 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P4226
تعداد اسلایدها : 38 تعداد شکل، نمودار و جداول : 5
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 671.60Kb
عنوان کامل: رابطه بین اقتباس تکنولوژی شناسایی از طریق فرکانس رادیویی و چابکی سازمانی
رشته های مربوط: مهندسی صنایع و مدیریت
گرایشهای مربوط: مدیریت صنعتی، مدیریت عملکرد، تکنولوژی صنعتی، لجستیک و زنجیره تامین، مدیریت نوآوری و فناوری، استراتژی های توسعه صنعتی و نوآوری تکنولوژی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

مقدمه

پیشینه پژوهش (مرور ادبیات) و فرضیات

روش

نتایج

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت

فرایند جمع آوری داده ها

در این مطالعه اقتباس تکنولوژی RFID و چابکی سازمانی به عنوان قابلیت های بکارگرفته شده توسط شرکت های تولیدی شناخته شدند. بنابراین، فرایند جمع آوری داده ها بر ساخت مجموعه داده ها از نمونه جمعیت شرکت های تولیدی آمریکا، تاکید نمود. داده های حاصل از نمونه 328 فرد مشغول کار در کارخانه های تولیدی آمریکا از طریق سرویس داده های آنلاین در طول بهار 2009 جمع آوری گردید. تقریباً 2000 که در کارخانجات تولیدی آمریکا مشغول به کار بودند ، دعوت به شرکت در بررسی شدند. از میان 2000 فرد دعوت شده، 328 نفر به وب سایت بررسی دسترسی داشته و بررسی را با نرخ پاسخ موثر 4. 16 درصد تکمیل کردند.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.