دانلود پاورپوینت ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن

دانلود پاورپوینت ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت پرینت
دارد
قابلیت ویرایش
دارد
تعداد اسلایدها
17
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
کد محصول
P12719
رشته های مربوط
مدیریت
عنوان کامل
ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن در یک بیمارستان دولتی ایران: یک مطالعه مقطعی
گرایشهای مربوط
مدیریت منابع انسانی- مدیریت عملکرد - مدیریت استراتژیک - مدیریت دولتی
فهرست

فصل 1- مقدمه
فصل 2- روش تحقیق
فصل 3- ابزار جمع آوری داده ها
فصل 4- نتایج آماری
فصل 5- بحث
فصل 6- نتیجه گیری

عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور


بخشی از متن پاورپوینت

ابزار جمع آوری داده ها
این پژوهش شامل 2 پرسشنامه است، که توسط افراد شرکت کننده با روش خود گزارشی تکمیل شده اند. پرسشنامه اول، به سئوالات جمعیت شناختی (مانند؛ سن، جنسیت، سطح تحصیلات، سابقه کار و نوع شغل) اختصاص یافته است. پرسشنامه دوم شامل 32 سئوال بوده و با استفاده از مقیاس لیکرت 5 درجه ای تهیه شده، که نظر کارکنان را در مورد استراتژی های منابع انسانی (HRS) و عملکرد سازمانی (OP) بر اساس کارت امتیازی متوازن (BSC) ارزیابی نموده است. استراتژی های منابع انسانی (HRS)، توسط هفت بعد اعم از: مدیریت عملکرد، آموزش و توسعه کارکنان، پاداش و جبران خدمت کارکنان، استخدام ، فرصت های برابر، روابط کارکنان، و برنامه های کاری انعطاف پذیر، ارزیابی شده بود. سئوالات مربوط به عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن و دیدگاه کاپلان و نورتون (1996) توسط چهار دیدگاه؛ دیدگاه مشتری، دیدگاه مالی، دیدگاه فرآیند کسب و کار داخلی، و دیدگاه یادگیری و رشد اندازه گیری شده است. روایی این پرسشنامه که قاسمی طراح آن بوده، از طریق روایی محتوایی و پایایی آن با استفاده از ضریب آلفای کرونباخ (88/0=α) به تأیید رسید. پایایی این پرسشنامه نیز از طریق ضریب آلفای کرونباخ (94/0=α) تأیید شده است.

خرید نسخه ورد این پاورپوینت

اگر مایل به تهیه مقاله کامل با فرمت ورد مقاله ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن در یک بیمارستان دولتی ایران: یک مطالعه مقطعی هستید اینجا کلیک نمایید.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه