تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن

قیمت خرید این کالا
19,700 تومان
دانلود نمونه رایگان خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P12719
تعداد اسلایدها : 17 تعداد شکل، نمودار و جداول : 2
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : rar حجم فایل : 1.58Mb
عنوان کامل: ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن در یک بیمارستان دولتی ایران: یک مطالعه مقطعی
رشته های مربوط: مدیریت
گرایشهای مربوط: مدیریت منابع انسانی- مدیریت عملکرد - مدیریت استراتژیک - مدیریت دولتی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

فصل 1- مقدمه

فصل 2- روش تحقیق

فصل 3- ابزار جمع آوری داده ها

فصل 4- نتایج آماری

فصل 5- بحث

فصل 6- نتیجه گیری

عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

ابزار جمع آوری داده ها

این پژوهش شامل 2 پرسشنامه است، که توسط افراد شرکت کننده با روش خود گزارشی تکمیل شده اند. پرسشنامه اول، به سئوالات جمعیت شناختی (مانند؛ سن، جنسیت، سطح تحصیلات، سابقه کار و نوع شغل) اختصاص یافته است. پرسشنامه دوم شامل 32 سئوال بوده و با استفاده از مقیاس لیکرت 5 درجه ای تهیه شده، که نظر کارکنان را در مورد استراتژی های منابع انسانی (HRS) و عملکرد سازمانی (OP) بر اساس کارت امتیازی متوازن (BSC) ارزیابی نموده است. استراتژی های منابع انسانی (HRS)، توسط هفت بعد اعم از: مدیریت عملکرد، آموزش و توسعه کارکنان، پاداش و جبران خدمت کارکنان، استخدام ، فرصت های برابر، روابط کارکنان، و برنامه های کاری انعطاف پذیر، ارزیابی شده بود. سئوالات مربوط به عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن و دیدگاه کاپلان و نورتون (1996) توسط چهار دیدگاه؛ دیدگاه مشتری، دیدگاه مالی، دیدگاه فرآیند کسب و کار داخلی، و دیدگاه یادگیری و رشد اندازه گیری شده است. روایی این پرسشنامه که قاسمی طراح آن بوده، از طریق روایی محتوایی و پایایی آن با استفاده از ضریب آلفای کرونباخ (88/0=α) به تأیید رسید. پایایی این پرسشنامه نیز از طریق ضریب آلفای کرونباخ (94/0=α) تأیید شده است.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.