دانلود پاورپوینت کار کردن با وجود سیستم های اطلاعاتی ناکافی در محل کار

دانلود پاورپوینت کار کردن با وجود سیستم های اطلاعاتی ناکافی در محل کار
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12668
تعداد اسلایدها
20
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
کار کردن با وجود سیستم های اطلاعاتی ناکافی در محل کار: یک مطالعه تجربی در رومانی
رشته های مربوط
مدیریت
گرایشهای مربوط
سیستم های اطلاعاتی پیشرفته - مدیریت منابع اطلاعاتی - مدیریت دانش
فهرست
فصل 1. مقدمه
فصل 2. مروری بر ادبیات پیشین
فصل 3. توسعه نظریه
فصل 4. روش، تحلیل داده و نتایج
ایجاد اندازه گیری
نمونه و جمع آوری داده
مدل اندازه گیری
مدل ساختاری
فصل 5. بحث
دستاوردهای نظری و کاربردهای عملی
محدودیت ها و مسیرهای تحقیق آتی
فصل 6. نتایج
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

دستاوردهای نظری و کاربردهای عملی
در بررسی این پدیده که چگونه کارکنان رفتار راه حل جایگزین در واکنش به سیستم های اطلاعاتی نامناسب انجام می دهند، از مطالعات کیفی قبلی استفاده کردیم که به طور عمیق به بررسی این پدیده پرداخت.
به طور خاص، از نظریه مقابله استفاده می کنیم (لازاروسو فولکمن، 1984) به عنوان یک چارچوب نظری فراگیر، تا تحقیق خود را با توجه به اهمیت رفتار مقابله ای برای کارکنانی که با سیستم های اطلاعاتی نامناسب مواجه می شوند، پیش بریم. مدل فرآیندی کلاسیک از راه حل های جایگزین از آلتر(2014) دیدگاه جامع به کارگیری راه حل جایگزین را نشان می دهد. در این تحقیق، بر ارزیابی فردی کارکنان از و روش مدیریت سیستم های اطلاعاتی نامناسب در محل کار از منظر مقابله، تمرکز می کنیم. برای غنی کردن نظریه مقابله و زمینه سازی کردن رفتار راه حل جایگزین با مقابله، مولفه هایی را معرفی می کنیم که عدم کفایت سیستم های اطلاعاتی، اضطراب شغلی، و کنترل کارکنان بر کار، محدودیت سیاست فناوری اطلاعات و تمایل کارکنان به انجام تلاش اختیاری را تبیین می کند. ایجاد و به کارگیری راه‌حل‌های جایگزین به عنوان یک استراتژی مقابله ای جهت مدیریت سیستم های اطلاعاتی نامناسب به طور قابل توجهی به منابع در دسترس و میزانی که خلاقیت کارکنان می تواند با الزامات تطابق داشته باشد، بستگی دارد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه