دانلود پاورپوینت همگن سازی میکرومکانیکی میله های فولادی در بتن مقاوم سازی شده برای آنالیز تخریبی

دانلود پاورپوینت همگن سازی میکرومکانیکی میله های فولادی در بتن مقاوم سازی شده برای آنالیز تخریبی
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12568
تعداد اسلایدها
18
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
همگن سازی میکرومکانیکی میله های فولادی در بتن مقاوم سازی شده برای آنالیز تخریبی
رشته های مربوط
مهندسی عمران
گرایشهای مربوط
سازه، زلزله، مدیریت ساخت
فهرست
فصل 1 – مقدمه
فصل 2 – مدل میکرومکانیکی
فصل 3- الگوبرداری ساختاری و اجرای تحلیل المان محدود
فصل 4- تایید و اعتباربخشی مدل
فصل 5 – میله های بتن مقاوم‌سازی شده در وضعیت تنش
فصل 6- دستاوردها
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

الگوبرداری ساختاری و اجرای تحلیل المان محدود
بتن تحت شرایط تنشی و پرس فشاری می‌شکند؛ ولی میله‌های مقاوم کننده می‌توانند در این شرایط مقاومت بالایی از خود نشان دهند. برای بررسی مقاومت بتن، تانسورهای سختی مؤلفه‌ها در متغیرهای یکپارچه ضرب می‌شوند که برای یک مادۀ تخریب شده، از 1 آغاز می‌شود و برای موادی که از سختی کامل برخوردارند، به سمت صفر میل می‌کند. شکست بتن در شرایط تراکمی می‌تواند از طریق منحنی تنش- کرنش الگوبرداری شود که متشکل از یک بخش خطی اولّیه است که بر اساس انرژی شکست کامل، به وسیلۀ یک منحنی سهموی شکل سختی – نرمی ادامه پیدا می‌کند.
روش همگن‌سازی که اینجا استناد می‌شود، امکان شبیه سازی میله‌های مقاوم کننده در بتن‌های مسلح دارد؛ بدون آن که نیازی به سوراخ کردن مستقل میله‌های جایگذاری شده باشد؛ و بدین ترتیب پیچیدگی الگوبرداری تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. برای آنالیز المان محدود، فرآیند همگن سازی برای حالت مقاوم سازی عرضی (برشی) و طولی (پیچ و خم‌دار) به صورت متفاوت انجام می‌شود.
معمولاً میله‌های طولی موجود در بتن مسلح، در مناطق تقویت شدۀ نزدیک نواحی بالا و پایین سطح مقطع از تراکم بیشتری برخوردارند. همین چیدمان و همین شرایط در ستون‌ها نیز به چشم می‌خورد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه