دانلود پاورپوینت ارتباط ویژگی های اوتیستیک میان والدین و کودکان دارای اختلال طیف اوتیسم و عادی

دانلود پاورپوینت ارتباط ویژگی های اوتیستیک میان والدین و کودکان دارای اختلال طیف اوتیسم و عادی
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12537
تعداد اسلایدها
18
تعداد شکل، نمودار و جداول
4
عنوان کامل
ارتباط ویژگی های اوتیستیک میان والدین و کودکان دارای اختلال طیف اوتیسم و عادی
رشته های مربوط
روانشناسی - پزشکی
گرایشهای مربوط
روانشناسی رشد - پزشکی کودکان - مغز و اعصاب
فهرست
فصل 1 - مقدمه
فصل 2 - روش ها
فصل 3 - نتایج
فصل 4 - بحث
فصل 5- نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

بحث
هدف مطالعه کاوش ویژگی های اوتیستیک کودکان ASD و TD و والدین شان بود. نتایج نشان داد که امتیازات AQ-Child کودکان مبتلا به ASD به طور قابل توجهی از کودکان TD بالاتر بود؛ با این حال، امتیازات AQ میان والدین دارا و بدون فرزندان مبتلا به ASD مشابه بود. بعلاوه، همبستگی ویژگی های اوتیستیک میان والدین و کودکان برای گروه TD قابل توجه بود ولی برای گروه ASD این طور نبود.
داده ها نشان داد که امتیازات AQ-Child می تواند به روشنی کودکان ASD را از کودکان TD در چین متمایز کند. بعلاوه، امتیازات بالاتر AQ-Child به نسبت کودکان TD یافت شدند. این نتیجه تایید می کند که AQ-Child مقیاسی با دقت و حساسیت بالاست که می تواند برای ارزیابی ویژگی های اوتیستیک کودکان 4 تا 10 ساله در روش بالینی مورد استفاده قرار گیرد. یک امتیاز منقطع 76 حساسیت (86.55%) و دقت (93%) بالایی را برای نظارت کودکان ASD در جمعیت نشان می دهد. ازین رو، کودکان با امتیازات AQ-Child بالاتر از این حد می تواند از ریسک بالای ASD برخوردار باشند و پیشنهاد می شود که تحت ارزیابی تشخیصی بیشتری از سوی پزشک اطفال باشند.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه