دانلود پاورپوینت نوآوری محصول در شرکت های کارآفرینی

دانلود پاورپوینت نوآوری محصول در شرکت های کارآفرینی
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12365
تعداد اسلایدها
25
عنوان کامل مقاله
نوآوری محصول در شرکت های کارآفرینی: چگونه طراحی مدل کسب و کار بر نوآوری مخرب و سازگار تأثیر می گذارد
رشته های مربوط
مدیریت
گرایشهای مربوط
کارآفرینی، مدیریت کسب و کار، نوآوری تکنولوژی
فهرست
فصل 1 – مقدمه
فصل 2 – زمینه تئوری و توسعه فرضیه‌ها
فصل3 – روش تحقیق
فصل 4 – تجزیه و تحلیل و نتایج
فصل 5 – بحث و نتیجه‌گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

زمینه تئوری و توسعه فرضیه‌ها
دیدگاه مبتنی بر منابع فرض می‌کند که مزیت رقابتی پایدار یک شرکت از منابعی ناشی می‌شود که نادر؛ با ارزش؛ تکثیر یا تقلید از آن دشوار یا غیر ممکن می‌باشد و جایگزین کردنش سخت است.
دو جریان اصلی مرتبط با مکانیزم‌های اصلی وجود دارد. یکی این است که طراحی مدل کسب‌وکار به شرکت‌های کارآفرینی کمک می‌کند تا ایجاد ارزش کلی خود را برای همه ذینفعان از طریق کاهش هزینه‌های عملیاتی افزایش دهند. دیگری این است که طراحی مدل کسب‌وکار شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا قابلیت‌های خود را متناسب با ارزش‌های مورد نظر مدل‌های کسب‌وکار خود شکل داده و توسعه دهند.
دیدگاه مبتنی بر منابع یک پایه نظری برای توضیح چگونگی استقرار و جمع‌آوری مجموعه‌ای از منابع برای دستیابی به مزیت رقابتی توسط شرکت‌ها فراهم می‌کند. به عنوان مثال منابع (‏به عنوان مثال فناوری بلاک‌چین) ‏شرکت‌های کارآفرینی را قادر به تولید محصولات جدید برای بازار می‌کند.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه