دانلود پاورپوینت حاکمیت شرکتی، اقدامات هیئت مدیره و عملکرد شرکت های حمل و نقل

دانلود پاورپوینت حاکمیت شرکتی، اقدامات هیئت مدیره و عملکرد شرکت های حمل و نقل
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12323
تعداد اسلایدها
16
عنوان کامل مقاله
حاکمیت شرکتی، اقدامات هیئت مدیره و عملکرد شرکت های حمل و نقل در بنگلادش
رشته های مربوط
مدیریت
گرایشهای مربوط
مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت کسب و کار، مدیریت اجرایی
فهرست

فصل 1: مقدمه

فصل 2: مرور مطالعات پیشین

فصل 3: روش شناسی

فصل 4: نتایج تجربی و بحث ها

فصل 5: نتیجه گیری


عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

روش شناسی

در مطالعه صورت گرفته داده های اولیه به کمک یک پرسشنامه از 24 شرکت کشتیرانی ، شامل یک شرکت دولتی ،15 شرکت خصوصی و 8 شرکت خارجی در حال فعالیت، در بنگلادش جمع آوری شد. بخش اول پرسشنامه ، شامل سه سوال زمینه ای ، بخش دوم پرسشنامه شامل 24 سوال درباره روش های حاکمیت و در آخر یک سوال پایان- باز برای فرد پاسخ دهنده ارسال شد. داده های ثانویه از ترازنامه های مالی شرکت های مربوطه جمع آوری شد. در این مطالعه از تکنیک نمونه برداری شاخه ای مناسب برای جمع ‌آوری تاریخ ها از ۲۴ شرکت کشتیرانی استفاده شد. در ابتدا, شاخه ‌های شرکت ‌های کشتیرانی را براساس مالکیت یعنی شرکت‌ ها با مالکیت دولتی و مالکیت خصوصی بوجود آوردیم. سپس شرکت‌ های کشتیرانی خصوصی به دو دسته مالکیت محلی و مالکیت خارجی تقسیم شدند.متغیرهای این مطالعه نیز برای بررسی رابطه بین متغیرهای حاکمیت شرکتی، اقدامات هیئت مدیره و عملکرد شرکت ‌های کشتیرانی بنگلادش لیست شده اند.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه