دانلود پاورپوینت ارتباط بین مدت زمان خواب و بروز افسردگی در بزرگسالان ایالات متحده

دانلود پاورپوینت ارتباط بین مدت زمان خواب و بروز افسردگی در بزرگسالان ایالات متحده
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12303
تعداد اسلایدها
15
عنوان کامل مقاله
ارتباط بین مدت زمان خواب و بروز افسردگی در بزرگسالان ایالات متحده: یک مطالعه مقطعی
رشته های مربوط
روانشناسی
گرایشهای مربوط
روانشناسی بالینی
فهرست

فصل یک- مقدمه

فصل دو- روش تحقیق

فصل سه- نتایج

فصل چهار- بحث


عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

روش تحقیق

جمعیت موردمطالعه تحقیق حاضر شرکت‌کنندگان بزرگسال (18 سال ≥) در NHANES III طی سال‌های 2009 تا 2016 بودند. شرکت‌کنندگان بدون نمره افسردگی و اطلاعات مربوط به طول خواب از مطالعه حذف شدند. درنهایت، اطلاعات 25962 شرکت‌کننده تجزیه‌وتحلیل شد. نشانه‌های افسردگی با پرسشنامه سلامت بیمار (PHQ-9) ارزیابی شد. نمرات 9PHQ- شرکت‌کنندگان به کمتر از 10 (بدون افسردگی) و مساوی و بیشتر از 10 (افسردگی) تقسیم شدند. در سال‌های 2009 تا 2014، میزان خواب شرکت‌کنندگان NHANES با سؤال «به‌طور نرمال چند ساعت می‌خوابید؟» استخراج شد. از سال 2015 تا 2016، اطلاعات مربوط به مدت‌زمان خواب با سؤال «معمولاً در طول هفته یا در روزهای کاری شب‌ها چقدر می‌خوابید؟» جمع‌آوری شد. مدت‌زمان خواب به سه دسته کمتر از 7 ساعت، 7 تا 9 ساعت و مساوی یا بیشتر از 9 ساعت طبقه‌بندی شد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه