دانلود پاورپوینت سنتز یکجای دی هیدروپیریمیدین ها از طریق کاتالیز سازگار با محیط مشتقات فسفر

دانلود پاورپوینت سنتز یکجای دی هیدروپیریمیدین ها از طریق کاتالیز سازگار با محیط مشتقات فسفر
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12199
تعداد اسلایدها
19
تعداد شکل، نمودار و جداول
6
عنوان کامل مقاله
سنتز یکجای دی هیدروپیریمیدین ها از طریق کاتالیز سازگار با محیط مشتقات فسفر
رشته های مربوط
شیمی
گرایشهای مربوط
شیمی تجزیه، شیمی کاتالیست
فهرست
1. مقدمه

2. نتایج و بحث

عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج و بحث

در این پروژه توجه بر مشتقات رایج آماده و در دسترس فسفری برای آزمودن فعالیت کاتالیستی واکنش بیگنلی بود. این مشتقات به خاطر ویژگی‌های در دسترس بودن، ایمنی و سازگاری آن‌ها با محیط انتخاب شدند. آن‌ها شامل مشتقات آلی مصنوعی، اسیدهای مینرالی، سنگ معدن‌های طبیعی و زباله صنعتی بازیافتی هستند. آزمایشات بر اساس جدول بالا انجام شدند که بازدهی های نشنان داده شده را به دست دادند. به لحاظ ریاضی، مشتقات اوره با آلدهید به جهت تشکیل یک محصول نیمه آمینی واکنش می دهد. باور بر این است که اسید هیپوفسفر (2/1 pKa) این نیمه آمین را پروتون دار کرده، آب زدایی آن به سمت یک مینیوم واسطه را تسریع بخشیده که متعاقباً با اتیل استواستات واکنش می دهد. آخرین چرخه آب زدایی، مشتقات DHPM مد نظر را مهیا می سازد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه