تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت کاتالیز رله مربوط به کاتالیزور مس – منیزیم بر پایه ارزش افزایی مؤثر گلیسرول به گلیکولیک اسید

قیمت خرید این کالا
19,700 تومان
دانلود نمونه رایگان خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P12098
تعداد اسلایدها : 17 تعداد شکل، نمودار و جداول : 4
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : rar حجم فایل : 2.42Mb
عنوان کامل: کاتالیز رله مربوط به کاتالیزور (کاتالیست) مس – منیزیم بر پایه ارزش افزایی مؤثر و کارآمد گلیسرول به گلیکولیک اسید
رشته های مربوط: شیمی
گرایشهای مربوط: شیمی کاتالیست، شیمی تجزیه
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

مقدمه

نتایج و بحث و گفتگو

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت + عکس

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج و بحث و گفتگو

نخست ما کتالیزورهای مس – منیزیم به تازگی تهیه شده با نسبت های مختلف Mg/Cu را مشخص کردیم. الگوهای XRD (شکل 1a) پیک ها (اوج ها) در 2θ=35.5°, 38.8° را نشان دادند، درحالیکه به صفحه ی توری و شبکه ای (111¯) و (111) از CuO اختصاص داده شدند، که اندازه ی ذرات محاسبه شده ای آن با افزایش مقدار مس تدریجا افزایش یافت. پیک ها در 2θ=42.8°, 62.3° مربوط به صفحه ی توری (200) MgO با افزایش مقدار و محتوای MgO به تدریج تقویت و تشدید شد. این امر وجود فاز مکعبی اکسید مس (Cu)) (PDF 48-1548) و اکسید منیزیم (MgO) (PDF 45-0946) در کاتالیزور مس – منیزیم (Cu-Mg) را ثابت کرد. نتیجه ی H2-TPR نشان داد که کاهش دمای CuII در کاتالیزور Cu1Mg4 نسبت به کاهش دمای کل CuO بالاتر بود، ضمن اینکه فعل و انفعال و برهم کنش قوی و محکم بین مس (Cu) و منیزیم (Mg) را با افزایش درصد منیزیم در کاتالیزورها منعکس کرد.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.