دانلود پاورپوینت کاتالیز رله مربوط به کاتالیزور مس – منیزیم بر پایه ارزش افزایی مؤثر گلیسرول به گلیکولیک اسید

دانلود پاورپوینت کاتالیز رله مربوط به کاتالیزور مس – منیزیم بر پایه ارزش افزایی مؤثر گلیسرول به گلیکولیک اسید
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12098
تعداد اسلایدها
17
تعداد شکل، نمودار و جداول
4
عنوان کامل
کاتالیز رله مربوط به کاتالیزور (کاتالیست) مس – منیزیم بر پایه ارزش افزایی مؤثر و کارآمد گلیسرول به گلیکولیک اسید
رشته های مربوط
شیمی
گرایشهای مربوط
شیمی کاتالیست، شیمی تجزیه
فهرست
مقدمه

نتایج و بحث و گفتگو

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت + عکس

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج و بحث و گفتگو

نخست ما کتالیزورهای مس – منیزیم به تازگی تهیه شده با نسبت های مختلف Mg/Cu را مشخص کردیم. الگوهای XRD (شکل 1a) پیک ها (اوج ها) در 2θ=35.5°, 38.8° را نشان دادند، درحالیکه به صفحه ی توری و شبکه ای (111¯) و (111) از CuO اختصاص داده شدند، که اندازه ی ذرات محاسبه شده ای آن با افزایش مقدار مس تدریجا افزایش یافت. پیک ها در 2θ=42.8°, 62.3° مربوط به صفحه ی توری (200) MgO با افزایش مقدار و محتوای MgO به تدریج تقویت و تشدید شد. این امر وجود فاز مکعبی اکسید مس (Cu)) (PDF 48-1548) و اکسید منیزیم (MgO) (PDF 45-0946) در کاتالیزور مس – منیزیم (Cu-Mg) را ثابت کرد. نتیجه ی H2-TPR نشان داد که کاهش دمای CuII در کاتالیزور Cu1Mg4 نسبت به کاهش دمای کل CuO بالاتر بود، ضمن اینکه فعل و انفعال و برهم کنش قوی و محکم بین مس (Cu) و منیزیم (Mg) را با افزایش درصد منیزیم در کاتالیزورها منعکس کرد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه