دانلود پاورپوینت سامانه انتقال تراپوستی انسولین بر اساس نیاز برای درمان دیابت نوع 1 بدون مخاطرات افت قند خون

دانلود پاورپوینت سامانه انتقال تراپوستی انسولین بر اساس نیاز برای درمان دیابت نوع 1 بدون مخاطرات افت قند خون
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12096
تعداد اسلایدها
25
تعداد شکل، نمودار و جداول
5
عنوان کامل
سامانه انتقال تراپوستی انسولین بر اساس نیاز برای درمان دیابت نوع 1 بدون مخاطرات افت قند خون
رشته های مربوط
پزشکی
گرایشهای مربوط
غدد و متابولیسم
فهرست
مقدمه

مواد و روش‌ها

یافته‌ها و بحث

نتیجه‌گیری

بخشی از پاورپوینت + عکس

بخشی از متن پاورپوینت

یافته‌ها و بحث

نانوذرات سیلیکای مزوپور (MSN) و نقاط اکسید زینک (ZnO) با توجه به مقالات پیشین ساخته‌شدند. گلوکونامید و PBAs برای افزایش کاربرد این نانوذرات به آن‌ها متصل شدند تا به ترتیب G-MSN و ZnO-PBA به دست آید. سامانۀ انتقال انسولین G-MSN@Insulin@ZnO-PBA با استفاده از پیوندهای کووالانسی میان گلوکونامید و PBAs ساخته شد. G-MSN با استفاده از میکروسکوپ الکترونی گذاره (TEM) و نگاره (SEM) شناسایی شد (شکل 1A ) . G-MSN ساختار کروی یکدست همراه با کانال‌های منظمی را از خود نشان داد. عملکرد سطحی MSN با طیف‌سنجی تبدیل مادون قرمز فوریر (FT-IR) تأیید شد (شکل 1D). بدون برداشتن قالب، MSN و G-MSN0 لرزش‌های کششی C-H معمول CTAB را در 2850 cm-1 و 2920 cm-1 نشان دادند. با این حال، FT-IR مربوط به G-MSN نشان داد که تقریباً همۀ این لرزش‌ها ناپدید شده‌بودند که حاکی از حذف موفق CTAB است.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه