دانلود پاورپوینت رویکرد فرآیندکاوی در آنالیز داده های مهم و مدل سازی ریسک های تصمیم گیری

دانلود پاورپوینت رویکرد فرآیندکاوی در آنالیز داده های مهم و مدل سازی ریسک های تصمیم گیری
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12081
تعداد اسلایدها
18
تعداد شکل، نمودار و جداول
6
عنوان کامل
رویکرد فرآیندکاوی در آنالیز داده های مهم و مدل سازی ریسک های تصمیم گیری با هدف اندازه گیری بهداشت محیط در سازمان ها
رشته های مربوط
مهندسی صنایع
گرایشهای مربوط
داده کاوی، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، مهندسی سیستم های سلامت
فهرست
فصل اول مقدمه
فصل دوم اصول و رویکردها
محاسبه شاخص بهداشت محیط سازمانی
فصل سوم نتیجه و بحث
فصل چهارم نتیجه گیری
بخشی از پاورپوینت + عکس

بخشی از متن پاورپوینت

سازمان ها و مکان های عمومی، نقش اصلی را در بهداشت شهری ایفا می کنند. به نظر می رسد رعایت شرایط بهداشتی در این مکان ها یک معیار کلیدی برای ارزیابی سیستم مراقبت بهداشتی جوامع شهری محسوب شود. دانش هستی شناسی و نوعی فرایند کاوی می توانند به اندازه گیری بهتر عملکرد بهداشت محیط در سازمان ها کمک کنند. تصمیم گیری چند معیاره از سیستم هایی که بعنوان الگوریتم های فرآیند کاوی مبتنی بر دانش هستی شناسی در مهندسی نرم افزار و برای حل برنامه ریزی فرآیندی پیچیده استفاده شده اند، حمایت می کند. با توجه به عدم انجام تحقیقات کمی در این زمینه، این مقاله با استفاده از چارچوب تصمیم گیری چند معیاره (MCDM) مبتنی بر اصول مدل سازی فازی و ارزیابی اتفاق نظرات، به ارائه یک شاخص نرم افزاری جدید پرداخته است که برای اندازه گیری اوضاع بهداشت محیط در سازمان ها و مکان های عمومی استفاده می شود که این شاخص در مساجد بعنوان مثال های عددی به کار گرفته شد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه