دانلود پاورپوینت یادگیری شمارش دقیق و برآورد تقریبی در مدلهای شبکه عصبی عمیق

دانلود پاورپوینت یادگیری شمارش دقیق و برآورد تقریبی در مدلهای شبکه عصبی عمیق
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12059
تعداد اسلایدها
30
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
یادگیری شمارش دقیق و برآورد تقریبی در مدلهای شبکه عصبی عمیق
رشته های مربوط
مهندسی کامپیوتر
گرایشهای مربوط
هوش مصنوعی، مهندسی الگوریتم ها و محاسبات
محتوای این محصول
پاورپوینت فارسی با فرمت ppt
فهرست
مقدمه
روش ها
نتایج
بحث
بخشی از پاورپوینت + عکس

بخشی از متن پاورپوینت

برای تعیین اندازه مجموعه های بزرگی از آیتم ها، شمارش تنها روش دقیق است. برای مجموعه های کوچکتر از پنج می توانیم از سابتایزینگ برای تعیین اندازه استفاده کنیم. بیشتر از محدوده سابتایزینگ می توانیم قضاوت تقریبی درباره تکثر یک مجموعه واحد از آیتم ها و اندازه نسبی دو مجموعه از آیتم ها داشته باشیم. از طریق آزمایشات فیزیولوژی عصبی و مدلسازی مفهومی می توان فهم اعداد تقریبی را درک کرد.

درک اعداد طبیعی و حساب نیاز به مفهوم تکثر دقیق و ارتباط تکثر دقیق برای برچسب های عدد-کلمه دارد. یک سیستم نشان دهنده تکثر گسسته باید مجاز باشد که این موارد را انجام دهد (۱) ایجاد تناظر یک به یک بین تکثر و اشیا، (۲) تمایز تبدیل هایی تغییرناپذیر نسبت به تکثر. مثالی از سیستم بازنمایی که این نیازها را برآورده می کند، «کد بزرگی» است.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه