دانلود پاورپوینت به حداکثر رساندن ارزش مشتری از طریق خدمات مصرف کننده الکترونیکی سفارشی سازی انبوه

دانلود پاورپوینت به حداکثر رساندن ارزش مشتری از طریق خدمات مصرف کننده الکترونیکی سفارشی سازی انبوه
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P3290
تعداد اسلایدها
37
تعداد شکل، نمودار و جداول
3
عنوان کامل
به حداکثر رساندن ارزش مشتری از طریق خدمات مصرف کننده الکترونیکی سفارشی سازی انبوه
رشته های مربوط
مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعاتIT
گرایشهای مربوط
اینترنت و شبکه های گسترده، تجارت الکترونیکی، بازاریابی، مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت کسب و کار MBA،مدیریت استراتژیک
فهرست
چکیده
راهبرد و دستورالعمل استراتژیک برای خدمات مصرف کننده الکترونیکی
دروس سفارشی سازی انبوه
بکارگیری دروس برای خدمات مصرف کننده الکترونیکی
مبانی و توصیه ها
افکار نهایی
بخشی از پاورپوینت
دروس سفارشی سازی انبوه
در نظر گرفتن نیروهای موازی به ویژه برای انعطاف پذیری انبوه، با تولید و فروش که نشان دهنده وابستگی ذاتی است. مطابقت دارد. از یک سو، سفارشی سازی انبوه پیشنهاد فروش می باشد؛ بنا به اظهاراتPine ، شرکتی که بهتر می تواند خواسته ها و نیازهای فردی مشتریانش را تامین نماید، دارای فروش بیشتری خواهد بود . از طرف دیگر، از این لحاظ پیشنهاد تولید محسوب می شود که پیشرفت سفارشی سازی انبوه عمدتاً بر فرایندها و فناوریهای تولید به عنوان محرک های کلیدی استراتژی تاکید کرده است. نهایتاً تحلیل محرک های وابسته تولید سفارشی انبوه می تواند بینش ها و آگاهی های ارزشمندی در مورد بلوک های ساختمانی و بنیان استراتژیک بزرگتر استراتژی خدمات سفارشی انبوه مصرف کننده الکترونیکی عرضه نماید.
نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه