دانلود پاورپوینت اثر دارایی نامشهود بر ارزش بازار شرکت: تحلیل مقایسه ای و تطبیقی در شرکت لیست شده در آمریکای لاتین و آمریکا

دانلود پاورپوینت اثر دارایی نامشهود بر ارزش بازار شرکت: تحلیل مقایسه ای و تطبیقی در شرکت لیست شده در آمریکای لاتین و آمریکا
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P4198
تعداد اسلایدها
43
تعداد شکل، نمودار و جداول
9
عنوان کامل
تاثیر دارایی های نامشهود بر ارزش بازار شرکت: تحلیل مقایسه ای و تطبیقی در شرکت های لیست شده در آمریکای لاتین و آمریکا
رشته های مربوط
مدیریت و اقتصاد
گرایشهای مربوط
مالی، مدیریت مالی و بازاریابی
فهرست
مقدمه
پیشینه
روش تحقیق
نتایج
نتیجه گیری
بخشی از پاورپوینت
متغیرها
برای مطالعه ارتباط منفی بین دارایی های نامشهود به ثبت رسیده و ارزش بازار شرکت، از مدلسازی رگرسیون با درجه نامشهودی (GI) به عنوان متغیر وابسته استفاده کردیم. در اینجا پروکسی به نام نسبتIROAI ارائه گردید که بازده غیر عادی ناشی از کمبود دارایی های نامشهود را نشان می دهد که ثبت آنها محدود می باشد. از متغیرهای بنیادگرای مالی نیز به عنوان متغیرهای توضیحی برای تقویت معادله و کاهش تاثیر انتظارات و امیدهای بازار برIROAI استفاده گردید.
نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه