تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات سفالگر با چرخ پایی و برقی فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
32,700 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 30 سوال
کد محصول : FH250 کد استاندارد : 731420150230001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.20Mb
محصول سوالات آزمون ادواری سفالگر با چرخ پایی و برقی حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل سفالگر با چرخ پایی و برقی با کد استاندارد ۷۳۱۴۲۰۱۵۰۲۳۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۳۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان سفالگر با چرخ پایی و برقی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی سفالگر با چرخ پایی و برقی فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1398/02/05 با کد استاندارد 7314201500230001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش سفالگر با چرخ پایی و برقی:

استاندارد آموزش سفالگر با چرخ پایی و برقی

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان آخرین دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ادواری سازمان فنی حرفه ای و همچنین اطلاع از جدیدترین اخبار آزمون های کتبی و عملی سازمان فنی و حرفه ای

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل سفالگر با چرخ پایی و برقی

شرح استاندارد آموزش شغل:

فالگر با چرخ پایی و برقی کسی است که پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم بتواند از عهده تشخیص مواد اولیه سفالگری، آماده سازی گل سفالگری، شکل دادن گل با روشهای مختلف، خشک کردن، پرداخت، پخت، لعابکاری و تزیین و دکور قطعات سفالی و کنترل و تکمیل نهایی آنها برآید.