دانلود رایگان سوالات کابل خودنگهدار فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات کابل خودنگهدار فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
40 سوال
کد استاندارد
741320050080011
کد محصول
FH228
تعداد صفحات
8
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کابل خودنگهدار با کد استاندارد 741320050080011 /  741320050080021 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 40 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کابل خودنگهدار با فرمت pdf می باشد. این مجموعه سوالات مناسب برای دو حرفه احداث، تعمیر، سرویس و نگهداری شبکه کابل خود نگهدار / بهره برداری از تجهیزات وکابلهای شبکه کابل خودنگهدار/ امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.  

محتویات بسته

1- نمونه سوالات آزمون کتبی کابل خودنگهدار فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کابل خودنگهدار:

استاندارد آموزش کابل خودنگهدار

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کابل خودنگهدار:

استاندارد آموزش کابل خودنگهدار

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کابل خودنگهدار:

جزوه آموزش کابل خودنگهدار

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل کابل خودنگهدار

شرح استاندارد آموزش شغل: احداث، تعمیر، سرویس و نگهداری شبکه کابل خودنگهدار شایستگی است در حوزه برق که کارهای بکارگیری انواع کابلهای خود نگهدار، نصب، تعمیر و نگهداری یراق آلات کابل خودنگهدار، بکارگیری جداول کشش و فلش کابلهای خودنگهدار، اجرای شبکه کابل خود نگهدار و اجرای شبکه کابل خود نگهدار را شامل می شود.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): کابل های خودنگهدار رایج ترین انواع خطوط هوایی عایق شده در شبکه های توزیع فشار ضعیف و همچنین شبکه های فشار متوسط می باشند. جلوگیری از برق های غیرمجاز، جلوگیری از سرقت سیم های مسی، کاهش هزینه های اولیه برای احداث شبکه هوایی در مقایسه با سیم های مسی، ایمنی بالا و آسیب رسانی کمتر به محیط زیست، از مزایا و دلایل استفاده از کابل های خودنگهدار می باشد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Self-Custaining Network of cable

شرح استاندارد آموزش شغل: بهره برداری از تجهیزات و کابلهای شبکه کابل خودنگهدار از شایستگی های مهندسین برق بوده که شامل بکارگیری، تهیه سفارش خرید و نصب و بهره برداری از انواع کابل های خودنگهدار فشار ضعیف و فشار متوسط و کلمپ ها و یراق آلات آن ها است . این شایستگی با شاغلین وزارت نیرو، شرکت های خصوصی مرتبط با برق و شرکت های توزیع در ارتباط است.


بدون دیدگاه