دانلود رایگان سوالات حکاک چرم فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات حکاک چرم فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
55 سوال
کد استاندارد
753620770030001
کد محصول
FH202
تعداد صفحات
6
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل حکاک چرم با کد استاندارد 753620770030001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 55 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان حکاک چرم با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی حکاک چرم فنی و حرفه ای به تعداد 55 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش حکاک چرم:

استاندارد آموزش حکاک چرم

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل حکاک چرم

شرح استاندارد آموزش شغل: حکاک چرم از رشته های صنایع دستی (چوب، فلز، سفال و چرم و ....) و شامل شایستگی هایی از قبیل طراحی و کپی برداری از طرح های مختلف، الگو برداری، انتخاب چرم متناسب با طرح و انتقال طرح بر روی چرم، به کارگیری ابزار حکاکی، حکاکی بر روی چرم، تزیین طرح و پرداخت طرح حکاکی شده و ساخت محصولات مختلف از چرم حکاکی شده می باشد و با مشاغل سازنده تولیدات چرمی دست دوز در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): حکاکی چرم یا قلم زنی روی چرم به وسیله قلم های مخصوص حکاکی، انواع طرح های سنتی و غیر سنتی را روی چرم بوجود می آورد و نقش های زیبایی را می آفرینند.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Engraved leather


بدون دیدگاه