تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 199 سوال
کد محصول : FH180 کد استاندارد : 1/66/51/1/3
محتوای فایل : zip حجم فایل : 3.39Mb
محصول سوالات آزمون ادواری طراح گرافیک رایانه ای حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل طراح گرافیک رایانه ای با کد استاندارد ۱/۶۶/۵۱/۱/۳ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۱۹۹ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان طراح گرافیک رایانه ای با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه

2 - اصل سوالات آزمون کتبی طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای به تعداد 159 سوال با پاسخنامه

3 - اصل سوالات آزمون کتبی طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1395/07/30 با کد استاندارد 1/66/51/1/3

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات طراح گرافیک رایانه ای:

سوالات طراح گرافیک رایانه ای

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش طراح گرافیک رایانه ای:

استاندارد آموزش طراح گرافیک رایانه ای

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل طراح گرافیک رایانه ای

شرح استاندارد آموزش شغل:

طراح گرافیک رایانه ای کسی است که از عهده توانایی بکارگیری ابزار موثر در کار، توانایی بکارگیری ابزار موثر در کار، تشخیص و ترسیم نقطه، تشخیص و ترسیم علمی خط، تشخیص و ترسیم گونه های سطح، تشخیص و ترسیم گونه های بافت، تشخیص و ترسیم تاریک روشن، اجرای رنگ بر شاخص های خط، سطح، حجم، تشخیص و ترسیم پرسپکتیو، ترسیم تناسب در اشکال ساده هندسی و ارگانیک، ترسیم تنوع در اشکال ایزومتریک – ارگانیک و سیال، ایجاد تقارن در اشکال ساده هندسی و ارگانیک، تشخیص و ترسیم تعادل، تشخیص و ایجاد ریتم، اجرای قطع و اندازه در کارهای گرافیک، ایجاد کمپوزیسیون (ترکیب بندی) در یک اثر گرافیکی، کار با محیط فتوشاپ، مدیریت فایلها، کار با ابزار انتخاب، کار با پیکسل ها، انجام عملیات رنگ، دریافت تصویر، کار با لایه ها و path ها، ویرایش تصاویر، ترسیم و نقاشی، کار با channel ها و Mask ها، استفاده از فیلترها و Action ها، انجام عملیات چاپ، کار با Ready Image، تقلید جلوه های 3D  طراحی گرافیک ساده برای صفحات وب برآید و با تیم های طراحی صفحات Web با ساخت سیستم های چند رسانه ای همکاری کند.