دانلود رایگان سوالات طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
199 سوال
کد استاندارد
1/66/51/1/3
کد محصول
FH180
تعداد صفحات
25
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل طراح گرافیک رایانه ای با کد استاندارد 1/66/51/1/3 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 199 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان طراح گرافیک رایانه ای با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه

2- اصل سوالات آزمون کتبی طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای به تعداد 159 سوال با پاسخنامه

3- اصل سوالات آزمون کتبی طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1395/07/30 با کد استاندارد 1/66/51/1/3

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات طراح گرافیک رایانه ای:

سوالات طراح گرافیک رایانه ای

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش طراح گرافیک رایانه ای:

استاندارد آموزش طراح گرافیک رایانه ای

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل طراح گرافیک رایانه ای

شرح استاندارد آموزش شغل: طراح گرافیک رایانه ای کسی است که از عهده توانایی بکارگیری ابزار موثر در کار، توانایی بکارگیری ابزار موثر در کار، تشخیص و ترسیم نقطه، تشخیص و ترسیم علمی خط، تشخیص و ترسیم گونه های سطح، تشخیص و ترسیم گونه های بافت، تشخیص و ترسیم تاریک روشن، اجرای رنگ بر شاخص های خط، سطح، حجم، تشخیص و ترسیم پرسپکتیو، ترسیم تناسب در اشکال ساده هندسی و ارگانیک، ترسیم تنوع در اشکال ایزومتریک – ارگانیک و سیال، ایجاد تقارن در اشکال ساده هندسی و ارگانیک، تشخیص و ترسیم تعادل، تشخیص و ایجاد ریتم، اجرای قطع و اندازه در کارهای گرافیک، ایجاد کمپوزیسیون (ترکیب بندی) در یک اثر گرافیکی، کار با محیط فتوشاپ، مدیریت فایلها، کار با ابزار انتخاب، کار با پیکسل ها، انجام عملیات رنگ، دریافت تصویر، کار با لایه ها و path ها، ویرایش تصاویر، ترسیم و نقاشی، کار با channel ها و Mask ها، استفاده از فیلترها و Action ها، انجام عملیات چاپ، کار با Ready Image، تقلید جلوه های 3D  طراحی گرافیک ساده برای صفحات وب برآید و با تیم های طراحی صفحات Web با ساخت سیستم های چند رسانه ای همکاری کند.

جهت آشنایی بهتر با طراح گرافیک رایانه ای و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با طراح گرافیک رایانه ای


بدون دیدگاه