دانلود رایگان سوالات معرق کار چرم فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات معرق کار چرم فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۵۲,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
309 سوال
کد استاندارد
753620770020001
کد محصول
FH160
تعداد صفحات
27
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل معرق کار چرم با کد استاندارد 753620770020001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 309 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان معرق کار چرم با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی معرق کار چرم فنی و حرفه ای به تعداد 309 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش معرق کار چرم:

استاندارد آموزش معرق کار چرم

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل معرق کار چرم

شرح استاندارد آموزش شغل: معرق کار چرم شغلی است در حوزه صنايع دستی که شامل وظايفی از قبيل طراحی نقوش سنتی و اشکال هندسی، کپی طرحها، برش چرم و کنار هم چيدن تصاوير بريده شده بر اساس طرح، چسباندن قطعات چرمی بر روی کار، پرس کردن نقوش برجسته، طرح افکنی، رنگ زدن چرم و همچنين آماده سازی و اجرای مراحل معرق چرم بر روی يک ظرف از جنس چوب يا فلز بصورت تزيئنی و يا جلد کتاب، کيف، مبل، تابلو و ... و نيز ارائه ی محصولات و بازاريابی ميشود و با مراکز صنايع دستی و نمايشگاه ها در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): برای ساختن معرق چرم، ازچرم های مناسب و به عمل آمده مانند تيماج و ميشن، نقوش برجسته و ممتازی از گل بوته و مرغ و با اشکال هندسی منظم و دقیق (ترنج، نیم ترنج، بیضی، دایره) و يا تصاويرحیوانات را بریده و در کنار هم براساس طرح چیده و می چسباند.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Inlaid leather


بدون دیدگاه