دانلود رایگان سوالات کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۲,۷۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
712420300030001
کد محصول
FH154
تعداد صفحات
3
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه با کد استاندارد 712420300030001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 8/39/59/3/1/1

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه:

استاندارد آموزش کرگر عایق کار رطوبتی

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه

شرح استاندارد آموزش شغل: کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه (درجه 3) از مشاغل صنعت ساختمان است که دارای شایستگی های تشخیص مصالح و تفکیک ابزار کار و تجهیزات، تشخیص انواع قیر و سایر عایق های رطوبتی، تسطیح و آماده سازی زیر کار، تست نتیجه کار جهت بهره برداری، پاکسازی و آماده سازی ابزار و تجهیزات قبل و بعد از کار می باشد و با مشاغل کمک عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه و عایق کار رطوبتی و آسفالت کار رطوبتی در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): این شغل به عنوان نیروی کمکی و کارگر ساده جهت همکاری با کمک عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه و عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه می باشد.


بدون دیدگاه