تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 30 سوال
کد محصول : FH154 کد استاندارد : 712420300030001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 796.06Kb
محصول سوالات آزمون ادواری كارگر عمومی عايق كار رطوبتی و آسفالت كار ابنيه حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه با کد استاندارد ۷۱۲۴۲۰۳۰۰۰۳۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۳۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی كارگر عمومی عايق كار رطوبتی و آسفالت كار ابنيه فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 8/39/59/3/1/1/

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش كارگر عمومی عايق كار رطوبتی و آسفالت كار ابنيه:

استاندارد آموزش كارگر عايق كار رطوبتی

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل كارگر عمومی عايق كار رطوبتی و آسفالت كار ابنيه

شرح استاندارد آموزش شغل:

کارگر عمومی عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه (درجه 3) از مشاغل صنعت ساختمان است که دارای شایستگی های تشخیص مصالح و تفكیك ابزار کار و تجهیزات، تشخیص انواع قیر و سایر عایق های رطوبتی، تسطیح و آماده سازی زیر کار، تست نتیجه کار جهت بهره برداری، پاکسازی و آماده سازی ابزار و تجهیزات قبل و بعد از کار می باشد و با مشاغل کمك عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه و عایق کار رطوبتی و آسفالت کار رطوبتی در ارتباط می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

این شغل به عنوان نیروی کمکی و کارگر ساده جهت همکاری با کمک عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه و عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه می باشد.