دانلود رایگان سوالات قلمزن فلز فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات قلمزن فلز فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۵۲,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
392 سوال
کد استاندارد
731920770080002
کد محصول
FH146
تعداد صفحات
54
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل قلمزن فلز  با کد استاندارد 731920770080002 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 392 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان قلمزن فلز با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی قلمزن فلز  فنی و حرفه ای به تعداد 362 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 731920770080002

2- اصل سوالات آزمون کتبی قلمزن فلز  فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1396/02/21  با کد استاندارد7/29/94/2/2

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات قلمزن فلز:

سوالات قلمزن فلز

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش قلمزن فلز:

استاندارد آموزش قلمزن فلز

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل قلمزن فلز

شرح استاندارد آموزش شغل: قلمزن فلز جزو مشاغل صنایع دستی (چوب،فلز،سفال) می باشد و شامل شایستگی های فرآوری و آماده سازی مواد اولیه در قلمزنی، قیراندود کردن و قالب گیری، طراحی سنتی، پیاده سازی طرح و نقش، قلم گیری، سیاه قلم زنی، ریزه قلم زنی، قلم زنی مشبک، قلم زنی جونده ده کاری و منبت، پرداخت کاری نهایی قلم زنی، بازاریابی هنر و صنایع دستی می باشد و با رشته دواتگری، مسگری، علامت سازی و ضریح سازی در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): تزیین و کندن نقوش بر روی اشیای فلزی مانند مفرغ، نقره، برنج یا به عبارت دیگر ایجاد خطوط و نقوش به وسیله قلم با ضربه چکش بر روی اجسام فلزی می باشد

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Engraver


بدون دیدگاه