تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات راهنمای گردشگری فرهنگی فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
60,700 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 846 سوال
کد محصول : FH136 کد استاندارد : 511320550020001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.91Mb
محصول سوالات آزمون ادواری راهنمای گردشگری فرهنگی حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل راهنمای گردشگری فرهنگی با کد استاندارد ۵۱۱۳۲۰۵۵۰۰۲۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۸۴۶ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان راهنمای گردشگری فرهنگی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی راهنمای گردشگری فرهنگی فنی و حرفه ای به تعداد 861 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 51320550020001

2 - اصل سوالات آزمون کتبی راهنمای گردشگری فرهنگی فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 5/91/95/1/3

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات راهنمای گردشگری فرهنگی:

سوالات راهنمای گردشگری

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش راهنمای گردشگری فرهنگی:

استاندارد آموزش راهنمای گردشگری

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل راهنمای گردشگری فرهنگی

شرح استاندارد آموزش شغل:

راهنمای گردشگری فرهنگی شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: تعاریف و مفاهیم پایه میراث فرهنگی – بررسی رابطه فرهنگ و مذهب –بررسی رابطه فرهنگ و اقلیم – استفاده از زبان گویش و ادبیات محلی در گردشگری فرهنگی – کاربرد موسیقی سنتی درگردشگری فرهنگی – بررسی جشن ها و مدیریت آن در فرهنگ – بررسی رابطه فرهنگ و بازیهای محلی – بررسی رابطه فرهنگ و صنایع دستی – بررسی رابطه فرهنگ و غذاهای بومی و محلی –برنامه ریزی و اجرای بسته سفر گردشگری فرهنگی است و با مشاغلی چون: راهنمای عمومی گردشگری – راهنمای محلی و راهنمای موزه در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

راهنمای گردشگری فرهنگی شخصی است كه كلیه جاذبه های فرهنگی و بومی كشور را می تواند به گردشگران معرفی نماید.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Caltural tourism guide