دانلود رایگان سوالات راهنمای گردشگری فرهنگی فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات راهنمای گردشگری فرهنگی فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۶۰,۷۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
846 سوال
کد استاندارد
511320550020001
کد محصول
FH136
تعداد صفحات
125
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل راهنمای گردشگری فرهنگی با کد استاندارد 511320550020001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 846 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان راهنمای گردشگری فرهنگی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی راهنمای گردشگری فرهنگی فنی و حرفه ای به تعداد 861 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 51320550020001

2- اصل سوالات آزمون کتبی راهنمای گردشگری فرهنگی فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 5/91/95/1/3

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات راهنمای گردشگری فرهنگی:

سوالات راهنمای گردشگری

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش راهنمای گردشگری فرهنگی:

استاندارد آموزش راهنمای گردشگری

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل راهنمای گردشگری فرهنگی

شرح استاندارد آموزش شغل: راهنمای گردشگری فرهنگی شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: تعاریف و مفاهیم پایه میراث فرهنگی – بررسی رابطه فرهنگ و مذهب –بررسی رابطه فرهنگ و اقلیم – استفاده از زبان گویش و ادبیات محلی در گردشگری فرهنگی – کاربرد موسیقی سنتی درگردشگری فرهنگی – بررسی جشن ها و مدیریت آن در فرهنگ – بررسی رابطه فرهنگ و بازیهای محلی – بررسی رابطه فرهنگ و صنایع دستی – بررسی رابطه فرهنگ و غذاهای بومی و محلی –برنامه ریزی و اجرای بسته سفر گردشگری فرهنگی است و با مشاغلی چون: راهنمای عمومی گردشگری – راهنمای محلی و راهنمای موزه در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): راهنمای گردشگری فرهنگی شخصی است كه كلیه جاذبه های فرهنگی و بومی كشور را می تواند به گردشگران معرفی نماید.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Caltural tourism guide


بدون دیدگاه