تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله بلاک چین ها و قراردادهای هوشمند برای اینترنت اشیا – نشریه IEEE

عنوان فارسی: بلاک چین ها و قراردادهای هوشمند برای اینترنت اشیاء
عنوان انگلیسی: Blockchains and Smart Contracts for the Internet of Things
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 31 (شامل 2 صفحه رفرنس انگلیسی)
سال انتشار : 2016 نشریه : آی تریپل ای - IEEE
فرمت مقاله انگلیسی : PDF فرمت ترجمه مقاله : ورد تایپ شده و pdf
نوع مقاله : ISI پایگاه : اسکوپوس
نوع ارائه مقاله : ژورنال ایمپکت فاکتور(IF) مجله : 4.641 در سال 2018
شاخص H_index مجله : 56 در سال 2019 شاخص SJR مجله : 0.609 در سال 2018
شاخص Q یا Quartile (چارک) : Q2 در سال 2018 شناسه ISSN مجله : 2169-3536
کد محصول : 10044 وضعیت ترجمه : ترجمه شده و آماده دانلود
محتوای فایل : zip حجم فایل : 3.57Mb
رشته و گرایش های مرتبط با این مقاله: مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، اینترنت و شبکه های گسترده، امنیت اطلاعات و شبکه های کامپیوتری
دانشگاه: گروه مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا
کلمات کلیدی: بلاک چین، سیستم های توزیعی، اینترنت اشیاء
کلمات کلیدی انگلیسی: Blockchain - distributed systems - internet of things
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه منابع داخل متن: به صورت عدد درج شده است ✓
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه: به صورت عکس، درج شده است
بیس: نیست ☓
مدل مفهومی: ندارد ☓
پرسشنامه: ندارد ☓
متغیر: ندارد ☓
رفرنس: دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
رفرنس در ترجمه: در داخل متن و انتهای مقاله درج شده است
doi یا شناسه دیجیتال: https://doi.org/10.1109/ACCESS.2016.2566339
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

1- مقدمه

2- مقدمات

الف. بلاک چین چگونه کار می کند

ب. دستیابی به اجماع روی شبکه

پ. انتقال دارایی های دیجیتال روی یک بلاک چین

ت- قراردادهای هوشمند چگونه کار می کنند

ج- طبقه بندی بلاک چین

3- بلاک چین ها و IoT

4- ملاحظات به کار اندازی

5- نتایج

منابع

نمونه متن انگلیسی

Abstract

Motivated by the recent explosion of interest around blockchains, we examine whether they make a good fit for the Internet of Things (IoT) sector. Blockchains allow us to have a distributed peer-to-peer network where non-trusting members can interact with each other without a trusted intermediary, in a verifiable manner. We review how this mechanism works and also look into smart contracts-scripts that reside on the blockchain that allow for the automation of multi-step processes. We then move into the IoT domain, and describe how a blockchain-IoT combination: 1) facilitates the sharing of services and resources leading to the creation of a marketplace of services between devices and 2) allows us to automate in a cryptographically verifiable manner several existing, time-consuming workflows. We also point out certain issues that should be considered before the deployment of a blockchain network in an IoT setting: from transactional privacy to the expected value of the digitized assets traded on the network. Wherever applicable, we identify solutions and workarounds. Our conclusion is that the blockchain-IoT combination is powerful and can cause significant transformations across several industries, paving the way for new business models and novel, distributed applications.

نمونه متن ترجمه

چکیده

رشد سریع اخیر توجه به بلاک چین ها ما را ترغیب می کند که به بررسی مناسب بودن یا نبودن بلاک چین برای بخش اینترنت اشیاء (IoT) بپردازیم. بلاک چین ها امکان داشتن شبکه نظیر به نظیر توزیعی را برای ما فراهم می کنند که در آن اعضای بی اعتماد به یکدیگر می توانند به شیوه ای قابل تصدیق بدون واسط مطمئن با یکدیگر برهم کنش داشته باشند. همچنین چگونگی کارکرد این مکانیسم را مرور می کنیم و نگاهی به نوشته های قراردادهای هوشمند خواهیم انداخت که به بلاک چین وابسته هستند  و امکان اتوماسیون  و فرایندهای چند مرحله ای را فراهم می کنند. سپس به سراغ دامنه IoT می رویم و تشریح می کنیم که یک ترکیب بلاک چین و اینترنت اشیاء چگونه: 1) به اشتراک گذاری سرویس و منابع را تسهیل می کند که منجر به ایجاد بازاری از سرویس های بین دستگاه ها می شوند و 2) به ما اجازه می دهد که چندین جریان کاری زمان بر موجود را به شیوه ای خودکار سازی کنیم که به صورت رمزنگاری قابل تصدیق هستند. همچنین به چندین مسئله خاص اشاره می کنیم که باید پیش از به کار اندازی یک شبکه بلاک چین در یک برپایی IoT در نظر گرفته شوند: از محرمانگی تراکنش تا مقادیر مورد انتظار دارایی های دیجیتالی که روی شبکه مبادله می شوند. در هر جایی که قابل اطلاق باشد راه حل ها و روش های جایگزین را شناسایی می کنیم. نتیجه می گیریم که ترکیب بلاک چین و IoT توانمند است و می تواند منجر به تغییر شکل های قابل توجهی در چندین صنعت شود و مسیر را برای مدل های تجاری جدید و کاربردهای توزیعی نوین هموار کند.