دانلود پاورپوینت رابطه حسابداری تعهدی، ریسک اطلاعاتی و بهای سرمایه

دانلود پاورپوینت رابطه حسابداری تعهدی، ریسک اطلاعاتی و بهای سرمایه
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P3008
تعداد اسلایدها
37
تعداد شکل، نمودار و جداول
4
عنوان کامل
رابطه بین کیفیت حسابداری تعهدی، ریسک اطلاعاتی و بهای سرمایه
رشته های مربوط
حسابداری و علوم اقتصادی
گرایشهای مربوط
حسابداری مالی
فهرست
مقدمه
توسعه فرضیه
روش تحقیق و انتخاب نمونه
بحث
آنالیز حساسیت
نتایج
بخشی از پاورپوینت
آنالیز حساسیت

به منظور اطمینان از اینکه دست نیافتن به یافته ها و نتایج معنادار پیرامون اثرات AQ اختیاری بر هزینه سرمایه ناشی از خطاهای اندازه گیری نیست، دو روش تخمین جایگزین به عنوان بررسی های توانمند اجرا می کنیم. حسن اصلی بکارگیری این مدلها آن است که هر دو مدل ، ویژگیهای شرکتی غیر قابل مشاهده تاثیرگذار بر AQ ذاتی را کنترل می کنند

|با توجه به روش 2FLOS  ضریب تخمین زده شده AQ کل، را بعد از بررسی اثرات ثابت و تصادفی به شکل اثرات AQ اختیاری بر هزینه سرمایه اضافه شده به فاکتور ذاتی شرکتی غیر قابل مشاهده محرک کیفیت حسابداری تعهدی تفسیر می کنیم. در مجموع، نتیجه بدست آمده مبنی براینکه اثرات AQ اختیاری بر هزینه سرمایه برای شرکت های استرالیایی ناچیز است، بعد از بکارگیری روش2 FLOS  و مدلهای اثرات ثابت و تصادفی همچنان صدق می کند.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه