دانلود پاورپوینت بررسی کلی مدل سازی پارامتری و روش های تشخیص هدف رادار با داده های محدود

دانلود پاورپوینت بررسی کلی مدل سازی پارامتری و روش های تشخیص هدف رادار با داده های محدود
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P11773
تعداد اسلایدها
36
تعداد شکل، نمودار و جداول
11
عنوان کامل
بررسی کلی مدل سازی پارامتری و روش های تشخیص هدف رادار با داده های محدود
رشته های مربوط
مهندسی برق و کامپیوتر
گرایشهای مربوط
مهندسی کنترل، ابزار دقیق، هوش ماشین، مهندسی الکترونیک، هوش مصنوعی
فهرست
چکیده , مقدمه
تشخیص پارامتری در رادار آرایه فازی
تشخیص پارامتری در رادارهای MIMO توزیع شده
تشخیص پارامتری در رادار غیر فعال
نتیجه گیری
بخشی از پاورپوینت

 

بخشی از متن پاورپوینت

این مقاله به بررسی نتایج اخیر در زمینه استفاده از مدل های پارامتری خود همبسته برای تشخیص تطبیقی هدف رادار می پردازد. به بیان دقیق تر، سه نوع سامانه راداری بررسی می گردد که شامل رادار آرایه فازی با چندین گیرنده و فرستنده هم مکان، رادار چند ورودی چند خروجی توزیع شده (MIMO) با گیرنده ها و فرستنده های گسترده و مکانمند و رادار غیر فعال می شوند. رادارهای غیر فعال با نام فرستنده های مغتنم (IO ها) شناخته می شوند که از منابع موجود بهره می برند. این رادارها در بسیاری از زمینه های نظامی و غیر نظامی کاربرد دارند. در هر سه مورد رادار بیان شده، ما به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه فرآیندهای AR را می توان برای مدل سازی دقیق همبستگی سیگنال بنیادی و برآورد کارآمد آن از داده های محدود به کار برد. با این کار، تشخیص موثر هدف در محیط های پیچیده ناهمگون، در زمانی که محدودیت داده وجود دارد، امکان پذیر می شود. با استفاده از داده های شبیه سازی شده و آزمایشی، عملکرد مدل پارامتری مورد نظر با کمک آشکارگرها نسبت به رویکردهای غیر پارامتری سنتی شرح داده خواهد شد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه