ترجمه مقاله سیستم رمزنگاری برای کاربردهای داده، در زمینه اینترنت اشیا - نشریه الزویر

ترجمه مقاله سیستم رمزنگاری برای کاربردهای داده، در زمینه اینترنت اشیا - نشریه الزویر
قیمت خرید این محصول
۵۸,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله انگلیسی
عنوان فارسی
سیستم رمزنگاری برای کاربردهای داده، در زمینه اینترنت اشیا (IOT)
عنوان انگلیسی
Cryptographic system for data applications, in the context of internet of things
صفحات مقاله فارسی
29
صفحات مقاله انگلیسی
12
سال انتشار
2020
رفرنس
دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه
الزویر - Elsevier
فرمت مقاله انگلیسی
pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
فرمت ترجمه مقاله
pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
فونت ترجمه مقاله
بی نازنین
سایز ترجمه مقاله
14
نوع مقاله
ISI
نوع نگارش
مقالات پژوهشی (تحقیقاتی)
نوع ارائه مقاله
ژورنال
پایگاه
اسکوپوس
ایمپکت فاکتور(IF) مجله
3.030 در سال 2021
شاخص H_index مجله
41 در سال 2023
شاخص SJR مجله
0.538 در سال 2021
شناسه ISSN مجله
0141-9331
شاخص Q یا Quartile (چارک)
Q3 در سال 2021
کد محصول
12538
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول
ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول
ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه منابع داخل متن
به صورت عدد درج شده است ✓
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه
ندارد ☓
ضمیمه
ندارد ☓
بیس
نیست ☓
مدل مفهومی
ندارد ☓
پرسشنامه
ندارد ☓
متغیر
ندارد ☓
فرضیه
ندارد ☓
رفرنس در ترجمه
در انتهای مقاله درج شده است
رشته و گرایش های مرتبط با این مقاله
مهندسی کامپیوتر - مهندسی فناوری اطلاعات - اینترنت و شبکه های گسترده - امنیت اطلاعات - مهندسی الگوریتم ها و محاسبات
مجله
Microprocessors and Microsystems
کلمات کلیدی
اینترنت اشیا - استاندارد رمزنگاری پیشرفته (AES) - صفحه UDOO Neo - حالت شمارنده /گالوا (GCM) - کد احراز هویت پیام (GMAC) - رمزهای یکبار مصرف - تایید هویت دو مرحله ای - سیستم امنیتی
کلمات کلیدی انگلیسی
Internet of things (IoT) - AES - UDOO Neo board GCM - GMAC - One time passwords (OTP) - Two factor authentication - Security system
doi یا شناسه دیجیتال
https://doi.org/10.1016/j.micpro.2019.102921
فهرست مطالب
چکیده
1- مقدمه
2- فناوری اینترنت اشیا: به سمت یک دوره جدید
3- مفاهیم مبنایی رمزنگاری و حریم خصوصی
4- سطح امنیت و وسایل پیاده سازی
5- برد انتخابی اینترنت اشیا
6- سیستم رمزنگاری پیشنهادی
7- اجرای سیستم پیشنهادی اینترنت اشیا
8- نتایج پیاده سازی و مقایسه ها
9- نتیجه گیری و چشم انداز
منابع
تصاویر فایل ورد ترجمه مقاله (جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک نمایید)
       
نمونه چکیده ترجمه متن فارسی
چکیده

روز به روز، اینترنت اشیا (IoT)، این پتانسیل را دارد تا جامعه ما را با یک روش دیجیتالی تر تغییر دهد. در این مقاله یک سیستم رمزنگاری پیشنهاد شده است، که بعد از بهینه سازی تکنولوژی های اینترنت اشیا، طراحی و پیاده سازی شده است. چون مزایای اینترنت اشیا زیاد هستند، نیاز به یک پایگاه حریم خصوصی به شدت ضروری است تا توسعه یابد. این کار قصد دارد تا این را، اولا، با اجرای کارآمد و انعطاف پذیر اصول اولیه رمزنگاری و حریم خصوصی نشان دهد. دوما، این با، معرفی رمزنگاری کاربردی، با روشی انعطاف پذیرتر و تعاملی تر قابل دست یابی می باشد. این سیستم پیشنهادی و تلفیق این پایگاه با دقت بررسی شده است. در متن این تحقیق، اپلیکیشن رمزنگاری متقارن معرفی شده است، که براساس استاندارد رمزنگاری پیشرفته (AES) در کتاب رمز الکترونیکی (ECB)، زنجیره ای کردن بلوک های رمزی (CBC) و حالتهای شمارنده (CTR) عملیات، برای رمزگذاری و کشف رمز متون، تصاویر، برنامه های داده های الکترونیکی می باشد. علاوه براین، دو طرح امنیتی دیگر توسط این سیستم پیشنهادی پشتیبانی می شوند: حالت AES شمارنده/ گالوا (GCM) و کد AES احراز هویت پیام (GMAC). ادغام پیشنهادی GCM، در طرح احراز هویت، طراحی شد تا به طور همزمان احراز هویت و قابلیت اعتماد را فراهم کند. به عبارت دیگر، GMAC می تواند به عنوان کد احراز هویت پیام استفاده شود. هر دو عملیات از نظر اجرای منابع بهینه سازی می شوند، به طوریکه هزینه اصلی برای هسته AES درنظر گرفته شده است.علاوه براین، براساس نمونه های سخت افزاری یکپارچه، ثبت نام کاربر و اعتبارسنجی، بدون هزینه اضافی و جریمه عملکرد پیشنهاد شده و اجرا می شود. علاوه براین، احراز هویت دو مرحله ای، براساس رمزهای یکبار مصرف (OTC) که می توانند به صورت تصادفی تولید شوند، طراحی و پیشنهاد شده است. بعد از این، منبعی برای سطوح امنیتی، از نظر معماری لایه های اینترنت اشیا، ارائه شده است. پایگاه های سخت افزاری اینترنت اشیا با کمبود سطح امنیتی روبرو می شوند و این فرصتی برای استفاده از مکانیزمهای امنیتی پیشرفته به وجود می آورد. نتایج مقایسه پیاده سازی بر اهمیت آزمایش و سنجش عملکرد الگوریتمهای جایگزین رمزگذاری تاکید می کنند، که توسط پایگاه های سخت افزاری پشتیبانی می شوند.

 

2- فناوری اینترنت اشیا: به سمت یک دوره جدید
همانطورکه قبلا ذکر شد، اینترنت اشیا اشاره به شبکه ای از وسایل فیزیکی دارد (تلفنهای هوشمند، لپ تاپ ها، ساعتهای هوشمند و غیره)، که به اینترنت متصل می شوند، و داده ها را جمع آوری کرده و به اشتراک می گذارند [1]. فراتر از تعداد زیادی از کاربردهای مختلف، مانند خانه های هوشمند، شهرهای هوشمند، زیرساخت بهداشتی هوشمند، این یکی می تواند سطح دیجیتال سازی را بااستفاده از چنین فناوری هایی ارتقا دهد و درک کند. سطح هوش دستگاه می تواند آنها را قادر سازد تا بدون دخالت بشر ارتباط برقرار کنند، که دنیای فیزیکی و دیجیتالی را با هم ادغام می کند. توسعه سریع اینترنت اشیا می تواند به مردم کمک کند تا محیط را هوشمندتر و قابل اندازه گیری تر بسازد، که بر مشکلات روزانه غلبه می کند [11].

 

از ابتدای توسعه و تحول اینترنت اشیا، دانشگاهیان و صنعت اهدافی هستند که اهمیت زیادی دارند. این کاربردها می توانند به ارائه خدمات و کاربردهای خلاق و نوآورانه کمک کنند، که با روشهای مختلف اجرا می شوند [12]. تعداد زیادی از کاربردها، سیستمها و پایگاه ها می توانند گسترش داده شوند تا به پروفسورها، متخصص های صنعت و تولیدکنندگان کمک کنند تا برای یک محتوای کیفی در هر دستگاه سخت کار کنند. این محتوا می تواند تا سطح پیشرفته و تکاملی که فناوری های مختلف بهم متصل می شوند، شخصی سازی شده و توسعه یابد.

 

همانطورکه فناوری زندگی بشر را به طور پیوسته تغییر می دهد، وسایل فیزیکی این مزیت را دارند تا متصل شده و به طور متناوب مورد استفاده قرار بگیرند. به همین دلیل، صنعت و دانشگاهیان می توانند از روشهایی استفاده کنند تا اگر هزینه های عملیاتی از بین نروند، آنها را به حداقل برسانند. علاوه براین، رویکردهای استفاده یا حتی استفاده مجدد از وسایل قابل حمل، کاملا قابل پذیرش هستند. این وسایل می توانند به فناوری فعلی وصل شوند تا سیستمهای خاص را با هزینه کم و عملکرد بالا توسعه دهند. این تمرین جدید و بدیع به مردم این امکان را می دهد تا از سرتاسر دنیا، از طریق یک سیستم سخت افزاری به هم وصل شوند، که سازگار، ثابت و ایمن باشد.


بدون دیدگاه