تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت توسعه استاندارد برای اصلاح گندم مقاوم به جوانه زنی قبل از برداشت موفقیت در گندم کانادایی

قیمت خرید این کالا
6,700 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P4322
تعداد اسلایدها : 35 تعداد شکل، نمودار و جداول : 5
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 690.17Kb
عنوان کامل: توسعه روش های استاندارد برای اصلاح گندم مقاوم به جوانه زنی قبل از برداشت، چالش ها و موفقیت ها در گندم کانادایی
رشته های مربوط: مهندسی کشاورزی و محیط زیست
گرایشهای مربوط: اقتصاد کشاورزی، اقتصاد تولید و مدیریت واحدهای کشاورزی، اقتصاد منابع طبیعی و محیط زیست، زراعت و اصلاح نباتات، ژنتیک بیومتری، علف های هرز، فیزیولوژی و اکولوژی گیاهان زراعتی، منابع طبیعی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

مقدمه

روش های انتخاب مقاومت جوانه زنی قبل از برداشت در مرکز تحقیقات غلات

روش های انتخاب مقاومت جوانه زنی قبل از برداشت مورد استفاده در مرکز تحقیقات کشاورزی چمنزارهای مناطق خشک (SPARC)

عدد نزولی هگبرگ و ثبت رقم

نشانگرهای مولکولی DNA

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت

روش های انتخاب مقاومت جوانه زنی قبل از برداشت در مرکز تحقیقات غلات

روش های مورد استفاده برای انتقال مقاومت PHS در مرکز تحقیقات کشاورزی غلات و غذا و کشاورزی کانادا مشابه با کلاس های بازاری بهاره سرخ غرب کانادا CWRS و بهاره سفید مقاوم غرب کاناداCWHWS می باشد. هدف تلاقی ها گنجاندن حداقل یک والد با سطوح بالای مقاومتPHS (AC Domain، AC Majestic، Harvest، Snowbird، Snowstar یا ژنوتیپ مشتق است. همه این والدین مشتقات RL4137 می باشد که دارای سطوح خواب بالایی است . دپو و مک گیک شواهدی در اختیار گذاشتند که مبنی بر آن RL4137 دارای دو مکانیسم برای خواب است: یکی مربوط به رنگ پوست بذر قرمز و دیگر مکانیسم مستقل از رنگ پوسته قرمز است.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.