تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت به حداکثر رساندن ارزش مشتری از طریق خدمات مصرف کننده الکترونیکی سفارشی سازی انبوه

قیمت خرید این کالا
6,700 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P3290
تعداد اسلایدها : 37 تعداد شکل، نمودار و جداول : 3
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 522.99Kb
عنوان کامل: به حداکثر رساندن ارزش مشتری از طریق خدمات مصرف کننده الکترونیکی سفارشی سازی انبوه
رشته های مربوط: مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعاتIT
گرایشهای مربوط: اینترنت و شبکه های گسترده، تجارت الکترونیکی، بازاریابی، مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت کسب و کار MBA،مدیریت استراتژیک
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

چکیده

راهبرد و دستورالعمل استراتژیک برای خدمات مصرف کننده الکترونیکی

دروس سفارشی سازی انبوه

بکارگیری دروس برای خدمات مصرف کننده الکترونیکی

مبانی و توصیه ها

افکار نهایی

بخشی از پاورپوینت

دروس سفارشی سازی انبوه

در نظر گرفتن نیروهای موازی به ویژه برای انعطاف پذیری انبوه، با تولید و فروش که نشان دهنده وابستگی ذاتی است. مطابقت دارد. از یک سو، سفارشی سازی انبوه پیشنهاد فروش می باشد؛ بنا به اظهاراتPine ، شرکتی که بهتر می تواند خواسته ها و نیازهای فردی مشتریانش را تامین نماید، دارای فروش بیشتری خواهد بود . از طرف دیگر، از این لحاظ پیشنهاد تولید محسوب می شود که پیشرفت سفارشی سازی انبوه عمدتاً بر فرایندها و فناوریهای تولید به عنوان محرک های کلیدی استراتژی تاکید کرده است. نهایتاً تحلیل محرک های وابسته تولید سفارشی انبوه می تواند بینش ها و آگاهی های ارزشمندی در مورد بلوک های ساختمانی و بنیان استراتژیک بزرگتر استراتژی خدمات سفارشی انبوه مصرف کننده الکترونیکی عرضه نماید.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.