دانلود پاورپوینت مطالعه روش مورد استفاده در سیستم تشخیص و پیشگیری از نفوذ (IDPS)

دانلود پاورپوینت مطالعه روش مورد استفاده در سیستم تشخیص و پیشگیری از نفوذ (IDPS)
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P4245
تعداد اسلایدها
7
تعداد شکل، نمودار و جداول
33
عنوان کامل
مطالعه روش های مورد استفاده در سیستم های تشخیص و پیشگیری از نفوذ (IDPS)
رشته های مربوط
فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایشهای مربوط
معماری سیستمهای کامپیوتری، رایانش ابری، امنیت اطلاعات، رایانش امن، دیتا (دیتا و امنیت شبکه)، مهندسی نرم افزار و شبکه های کامپیوتری
فهرست
مقدمه
بررسی منابع
روش های IDPS
ارزیابی روش ها
نتیجه گیری
بخشی از پاورپوینت
ب: روش مبتنی بر امضا
روش مبتنی بر امضا به مقایسه امضاها و الگوهای مشاهده شده با الگوها و امضاهای روی فایل می پردازد. این فایل می تواند یک دیتابیس و یا لیستی از امضاهای تهاجمی شناخته شده باشد. در این تکنیک که معمولاًبا نام تشخیص مبتنی بر امضاء شناخته شده‌است، الگوهای نفوذ از پیش ساخته شده (امضاء) به صورت قانون نگهداری می‌شوند. به طوری که هر الگو انواع متفاوتی از یک نفوذ خاص را در بر گرفته و در صورت بروز چنین الگویی در سیستم، وقوع نفوذ اعلام می‌شود. در این روش‌ها، معمولاً تشخیص دهنده دارای پایگاه داده‌ای از امضاءها یا الگوهای حمله‌است و سعی می‌کند با بررسی ترافیک شبکه، الگوهای مشابه با آن چه را که در پایگاه داده خود نگهداری می‌کند، بیابد.
نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه