دانلود پاورپوینت شبیه سازی تولید رسوب و رواناب از حوزه آبخیز مرتفع در شرق هیمالیا

دانلود پاورپوینت شبیه سازی تولید رسوب و رواناب از حوزه آبخیز مرتفع در شرق هیمالیا
قیمت خرید این محصول
۳۵,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P4326
تعداد اسلایدها
39
تعداد شکل، نمودار و جداول
11
عنوان کامل
شبیه سازی تولید رسوب و رواناب از حوزه آبخیز مرتفع در شرق هیمالیا، هند با استفاده از مدل WEPP
رشته های مربوط
زمین شناسی، مهندسی کشاورزی و محیط زیست و منابع طبیعی
گرایشهای مربوط
آب شناسی، رسوب شناسی، زمین شناسی زیست محیطی، علوم باغبانی، علوم خاک، فیزیک و حفاظت خاک، مدیریت منابع خاک، مهندسی آب، آبیاری و زهکشی، مدیریت منابع آب، ایمنی بهداشت و محیط زیست HSE، منابع طبیعی و مرتع و آبخیزداری
فهرست
مقدمه
توصیف منطقه مورد مطالعه
نگاهی بر مدل حوزه ای WEPP
روش
نتایج و بحث
نتیجه گیری
بخشی از پاورپوینت
نگاهی بر مدل حوزه ای WEPP

مدل حوزه ای پروژه پیش بینی فرسایش ابی نسخه ای از مدل دامنه ایWEPP است. این مدل پارامتر توزیعی بر اساس فرایندهای فیزیک حوزه است. مدلWEPP فرسایش و رسوب را از روش های پیش بینی اب و هوایی، تئوری نفوذ، هیدرولوژی، فیزیک خاک، علم نباتات، هیدرولیک و مکانیک فرسایش خاک برآورد می کند. این مدل به توصیف فرایند های فیزیکی جدا شدن ذرات خاک، انتقال و رسوب ناشی از نیروهای هیدرولیک و مکانیکی در کانال و دامنه می پردازد. این مدل با به کارگیری دانش مدرن در علم فرسایش مورد استفاده قرار گرفته و یکی از ابزارهای تحلیلی مهم برای برآورد رواناب و رسوب می باشد. نسخه مدل دامنه ای دارای 9 مولفه می باشد. اقلیم، فرایند های زمستان، آبیاری، هیدرولوژی، خاک، رشد گیاه، تجزیه بقایا، هیدرولیک جریان سطحی و فرسایش.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه