دانلود پاورپوینت آیا IFRS، قیمت کمتر از حد IPO را کاهش می دهد؟ شواهدی از چین

دانلود پاورپوینت آیا IFRS، قیمت کمتر از حد IPO را کاهش می دهد؟ شواهدی از چین
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12655
تعداد اسلایدها
15
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
آیا IFRS، قیمت کمتر از حد IPO را کاهش می دهد؟ شواهدی از چین
رشته های مربوط
حسابداری - اقتصاد
گرایشهای مربوط
حسابداری مالی - اقتصاد مالی
فهرست
1. مقدمه
2. توسعه فرضیه
3. آزمون های تجربی
4. نتایج
5. نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

توسعه فرضیه
شرکتهای چینی می توانند سهام A یا سهام B یا هر دو را منتشر کنند و در بورس اوراق بهادار شانگهای یا شنزن عرضه کنند. سهام این شرکت ها به سهام مالکیت دولتی، سهام مالکیت اشخاص حقوقی و سهام قابل معامله دسته بندی می شود.
قیمت گذاری کمتر از حد IPO نشان می دهد که قیمت عرضه به اندازه کافی ارزش بازار شرکت را نشان نمی دهد. از آنجایی که قیمت کمتر از حد IPO در بازار سرمایه ای چین قبل از پذیرش IFRS همگرا ثبت شده است، این مورد آزمایش می شود که آیا پذیرش IFRS همگرا عدم تقارن را با موقعیت های IPO در چین کاهش می دهد یا خیر.
تحقیقات قبلی نشان می دهند که برای یک نمونه جهانی قیمت کمتر از حد IPO پس از پذیرش IFRS کاهش می یابد. چن و همکاران دریافتند که بازار سرمایه ای چین به نفع همگرایی IFRS واکنش نشان می دهد. افشای اطلاعات باید به شرایط بازار نزدیکر باشد. می توان پیش بینی کرد که پذیرش IFRS همگرای چینی قیمت کمتر از حد IPO را کاهش می دهد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه